Dubaj v únoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 05.10.18 21:59
Dubaj v únoru

Byl jste někdo v Dubaji na začátku února? Je to na koupání v moři? Chceme využít jarních prázdnin a toho, že tam nebude takové horko, ale rádi bychom se koupali i v moři ale nevím. Díky

Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 05.10.18 22:14
@ivulka píše:
Byl jste někdo v Dubaji na začátku února? Je to na koupání v moři? Chceme využít jarních prázdnin a toho, že tam nebude takové horko, ale rádi bychom se koupali i v moři ale nevím. Díky

je tam zima, a vsechno stoji furu penez, nejezdi tam, radsi let na Kanary.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:46
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:49

Na koupání v moři to rozhodně není. V únoru je moře studené, to je pouze pro otužilce. Ale teploty vzduchu příjemné, 25-28 stupňů v únoru, byli jsme minulý rok. Vyhřívané bazény, paráda. Ani nám nevadilo, že se nekoupeme v moři, chtěli jsme hlavně do tepla, dovolená super , doporučuji :)

Victoria1988
Kecalka 124 příspěvků 06.10.18 03:52

@Mrakotinka2018 tak kanary v únoru určitě neeee. Byla sem tam koncem brezna ale kdo chce být u vody a nepoznavat ostrovy,tak určitě neee

ontar
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 06.10.18 08:55

Byl jsem v Dubaji v polovině ledna a nádhera…modrá obloha, teplota 25 - 30, koupat se dalo, ale bylo to celkem studené, tak 19 - 20 st. ale koupání mně tam připadalo, jako ztráta času…to můžu jet do Bulharska…nejlepší mně připadalo koupit si celodenní lítačku na metro /byla překvapivě laciná/ a projezdit to tam…já měl i půjčené auto a objel jsem celé Emiráty…celé to byl supervýlet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >