Reklama

Dovolená v Británii s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

formik
Povídálka 44 příspěvků 20.09.18 20:40
Dovolená v Británii s dětmi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat maminek - cestovatelek, jestli mají zkušenost s dovolenou ve Spojeném království. Syn (a nejen on) moc touží vidět na vlastní oči Double-decker, Big Ben a telefonní budky, londýnské metro…

Zajímalo by mně, jestli jste takovou dovolenou některá z Vás podnikla a případně také nějaké tipy na výlety. Představuji si tak tři dny na Londýn, potom popojet někam na venkov nedaleko Londýna - ale vůbec netuším kam!!! Viděla bych to na výlet k moři, do nějakého přístavu…

Dovolená by měla být v červnu, určitě né o prázdninách.

Rozpočet: max. 50 000,– pro dva dospělé a šestileté dítě, 5-7 dní. Jestli jsem naivní co se týče rozpočtu, vraťte mně prosím nohama na zem :-)

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 20.09.18 20:48

Jestli máte možnost tak se podívejte do ateliérů Harry Potter, ty jsou skvělé :palec: Jinak na ušetření je fajn najít si tam někoho kdo pronajímá pokoj namísto hotelu. Asi to nebude úplně v centru, ale metrem se dá za chvíli dojet všude. A třeba Natural History Museum musí být pro děti super a vstup je zdarma. Nám se líbilo i jako dospělým.

LenkaHl
Stálice 90 příspěvků 20.09.18 20:51

Teda za mě je Londýn a vůbec UK srdcovka a kam jít? Všude! :D Všude kde to jde.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 20.09.18 20:59

Jinak tři dny mi přijdou na Londýn hrozně málo. A ještě mě napadá jako hezké místo pro děti - Hyde park, památník princezny Diany (ve kterém se dá brodit), co se týče jídla tak na Portobello road v Notting Hillu je pekárna Hummingbird bakery kde mají úžasné cupcakes. A nejlepší rybu jsme měli v Rock and Sole plaice.

formik
Povídálka 44 příspěvků 20.09.18 20:59
@LenkaHl píše:
Teda za mě je Londýn a vůbec UK srdcovka a kam jít? Všude! :D Všude kde to jde.
:-) A konkrétně, která místa doporučujete? Londýn si vygooglím, ale hlavně ten venkov mně zajímá :-)

formik
Povídálka 44 příspěvků 20.09.18 21:02
@Serpentini píše:
Jinak tři dny mi přijdou na Londýn hrozně málo. A ještě mě napadá jako hezké místo pro děti - Hyde park, památník princezny Diany (ve kterém se dá brodit), co se týče jídla tak na Portobello road v Notting Hillu je pekárna Hummingbird bakery kde mají úžasné cupcakes. A nejlepší rybu jsme měli v Rock and Sole plaice.

Tři dny jsou asi opravdu málo, když si tak čtu Vaše přízpěvky. Děkuju za krásné tipy :-)

LKL
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 21.09.18 16:04

@formik big ben je celej pod lesenim, neni z nej videt ani milimetr… s tim rozpoctem to bude dost na hrane - v londyne se ani nekoukej na hotel pod £100 na noc, jinak to bude desivy. airbnb je dobra alternativa, sezenes uz okolo £50 krasnej pokoj (ne teda v centru), ale jsi proste u nekoho doma se vsim co to sebou prinasi… letenka tak 2,000×3 (pokud poletite low costem), ale jen blba cesta vlakem z nadrazi je ~£15 na osobu atd atd. pokud na venkov tak urcite autem

zalezi co pak chcete videt na miste. Nepises kolik je synovi, vsechny mistni deti ujizdej na lego / disney, takze ty tematicky parky (legoland windsor). hrackarstvi hamleys. natural history museum - hlavne ta dinosaurova cast.

pobrezi brighton, eastbourne…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >