Dovolena 2019 Turecko doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Triminka
Kecalka 222 příspěvků 03.10.18 18:50
Dovolena 2019 Turecko Doporučíte

Doporučíte mi osvědčenou cestovku kde objednavate dovolenou a kdy se to vyplatí zaplatit? Chceme ject červen 2019.Chtěla bych s dcerou ( 9 let) do Turecka, určitě all inclusive a hotel kde by byly nějaké klouzacky a tobogany, trochu pro děti. Byla bych rada kdyby byla možnost ject do delfinaria. Odlet určitě z Prahy. Budu rada za veškeré doporučení i odkud objednavate a co potřeba za pojištění. Jo a ještě kolik sebou vzít peněz. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 03.10.18 19:06

my jezdíváme s Eximem, letos jsme ale vybrali u Čedoku. v podstatě s žádnou z větších cestovek neprohloupíš. Vyplatí se koupit teď do konce roku, to jsou největší slevy za první moment. Prodeje se už pomalu v říjnu rozjedou. Hotelů s tobogány je velký výběr. Koukej ale také na popis pláže a satelitní snímky. Ne všude je na vstupu do moře písek nebo aspoň drobný štěrk. pojištění si kupujeme rovnou se zájezdem, a to včetně pojištění storna. s penězi neporadím, záleží, jak moc budete chtít utrácet a jezdit po výletech.

Gortyna
Kecalka 428 příspěvků 03.10.18 19:21

Eximtours taky doporučuji, byla jsem s nimi v Turecku 4× a vždy ok. Ale já tam jezdila bezdětná. Zkus sjet jejich stránky. Za sebe doporučuji Alanyi nebo Marmaris, dej pozor ať to je blízko centra a máte kam večer jít. Jinak budete zavřený v resortu.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 03.10.18 22:13

Kupovala jsem vzdycky LM v cervnu pres Blue Style par dni pred odletem. Nemuzu si planovat dovolenou rok dopredu. Bud Side nebo Alanyi, plaz pisek, hotely s tobogany a bazeny, ultra all inclusive, vylety do delfinaria, to vsechno CK nabizi. Penize s sebou vozim max 50 euro v drobnych na baksis, zbytek vybiram z bankomatu.

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 03.10.18 23:41

@Ijen A jaký je tam počasí červen/červenec? je opravdu teplo?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 03.10.18 23:58

V druhe polovine cervna je na Turecke riviere teplo.

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 04.10.18 10:15

Holky a kolik si myslíte ze to vyjde cenově pro 9 lete dítě?

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 04.10.18 10:43

Dite ve vekove kategorii 2 az 12 let vychazi vetsinou na 2/3 z ceny za dospeleho. Od 12 let vys plna cena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 12:07

Ahoj, loni jsme byli s osmileťákem tady: https://www.eximtours.cz/…19-260588677, kupovali jsme v květnu, odlet v červenci. Během června zajezd o 20tis zdražili, nechápali jsme, čekali bychom při last minute zlevnění. Dítě pouze za letenku, tj. 8tis.

Letos jsme byli v Egyptě, ten jsme objednali již v říjnu/listopadu (úhrada na 3 splátky), dítě zcela zdarma.

Hotel v Turecku dobrý, bydleli jsme v těch vilkách, jen vstup do moře přes oblázky a to nic moc, prostě zapadáváš nohama jako do hromady kamení až po kotníky :( Ale někomu to vyhovuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 12:08
@Anonymní píše:
Ahoj, loni jsme byli s osmileťákem tady:

nebere to odkaz, tak je to CLUB CALIMERA SERRA PALACE ***** přes exim

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 04.10.18 13:23
@Anonymní píše:
nebere to odkaz, tak je to CLUB CALIMERA SERRA PALACE ***** přes exim
takže doporučujeme objednat jiu teď ?
Triminka
Kecalka 222 příspěvků 04.10.18 13:25

A Egypt jste taky objednali u Exim tours?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 10:06

Ahoj, oboje přes Exim.

Turecko/Calimera jsme brali v květnu, za 2+1 asi 43tis za 7 dní :roll:
Egypt/Hurghada na podzim, akce dítě zdarma, za 2+1 asi 32tis za 11 dní

HAWAII CAESAR PALACE **** - za mě ideální pro děti, hlavně pro prcky. Je zde opravdu velmi pozvolný vstup do moře, na zaplavání si více jak 500m s vodou po kotníky - po kolena - po kotníky. 1/2 dne odliv, takže kde se ráno cachtáš tak odpoledne stavíš bábovičky :lol: Kluci šnorchlovali (jen „jako“, tam podmořský svět 0) já na lehátku a rukou jsem se přidržovala dna. Jen jídlo se přejí, ale to všude. Upozorňuji na opravdu velký počet čechů a slováků, dle delegáta cca 400 minimálně. Přišli jsme si tam jako doma :) Jen Hurghada jako taková fakt špinavá, 20 euro za taxi do města vyhozený peníze.

My jsme měli storno zájezdu a říkali jsme, že kdyby to jó hodně zlevnili zrušíme ho a koupí ho pro nás někdo jiný, když by se to vyplatilo. Ale ani u jednoho cena dolů nešla.

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 05.10.18 11:06

@Triminka Počasí nikdy předem nevíš.My jsme byli poprvé v Turecku od 11.června.A druhá polovina pobytu již nešla vydržet,jaké bylo teplo.Ve 23 hodin ještě 46 st.Sluníčko pálilo tak,že jsme měli pocit jako když se nám zapichují jehličky do kůže.A podruhé jsme byli v polovině července,bála jsem se tepla,ale bylo to dobré-34-36 ve stínu.Vedro,ale snesitelné.
Cestovky bych vzala ty veliké-Exim,Fischer,Če­dok,Blue-style,Alexandria.
Zda koupit nyní nebo na last?Kupujeme jak kdy.Dříve na first,většinou co jsme vybrala,tak nikdy v lastech nebylo,brzy se vyprodalo.Vybírala jsem menší hotely.Ve velikých komplexech je tolik pokojů,že místa většinou bývají na last.Pokud jsou na ten termín volné letenky.Takže letos jedna dovolená na first-místo bylo i na last,cena +- stejná jako naše v lednu.Druhá na last týden před odletem.Na first byla nejlevnější cena 22 tisíc a my jsme měli na last 12.800,–Jinak katalogová 26 tisíc.Ale to byla Sicílie.

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 05.10.18 11:09

@Triminka Pokud hledáte i Egypt,tak tento hotel je nej…
 https://www.blue-style.cz/…alsi-sezona/?…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >