Duch a motání hlavy

Anonymní
20.11.20 22:17

Duch motani hlavy

Dobrý večer. Doufám źe to správně popišu. Cca před 2 lety se mi začala motat hlava, ale není to motani hlavy jako napřed. Když rychle vstanete apod.. je to takové zvláštní. Začala jsem chodit po doktorech, byla jsem na všech vysetrenich a všechno negativní, tak jsem si myslela že je to od páteře, takže fyzio, bohužel také v pořádku. Postupem času jsem začala mít úzkostné stavy takže beru Eliceu. Která ji naštěstí moc pomohla, ale od toho motani hlavy ne. Dnes jsem tak nad tím vším přemýšlela a zjistila jsem že před těmi 2 lety. Jsem doma viděla ducha a strašně moc jsem se bála, v noci jsem nespavala, bála jsem se být doma sama. Takže jsem si zaplatila čištění na dálku to pomohlo. Jenže mám pořad pocit že tu nejsem jako by sama, hlavně tedy když je partner v práci, a nedej bože když šel někam s chlapama to jsem byla úplně v koncích, takže si myslím źe to bude nejspíš tím duchem. Otázka zní dá se stim něco dělat?? Stim strachem? Já si pořad říkám ježíš marja nic nevidím nic se neděje, takže je úplně všechno v pořádku, ale v hloubky duše je to proste jinak

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat