Lichořeřišnice - vaše zkušenosti

Anonymní
20.11.20 20:56

Lichořeřišnice - vaše zkušenosti

Zdravím,
dlouho mě trápily záněty močových cest, snad žádná antibiotika mi nepomohla (i přes kultivace a všechno možný). No a pak jsem zkusila tinkturu lichořeřišnice. Zpočátku když jsem měla problémy jsme ji brala 2× denně a poté ještě 2 týdny 1× denně. Opravdu mi pomáhá a zatím (již je to skoro čtvrt roku se žádný zánět nevrátil).

Zajímalo by mě jak dávkujete :) jestli berete preventivně celý rok, s nějakými pauzami nebo jak? (Ano internet je sice plný, ale mě zajímají opravdové zkušenosti)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1692
20.11.20 21:04

Lichorerisnici mam doma jako prvni pomoc, bezne ji neberu. Moje pribuzna ji uziva celorocne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13072
20.11.20 21:39

Taky užívám pouze při potížích nebo když cítím, že se něco chystá. Kolegyně si minimálně při snídani kape. Večer s ní nejsem a neptala jsem se. :-)

A pokud se teda něco chystá, kapu ráno dvacet kapek a večer taky dvacet. Obvykle tak dva tři dny a je klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1029
20.11.20 21:49

Používáme ji celá rodina, ale je fakt třeba dobrat lahvičku i když potíže odezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
20.11.20 21:58

Podhorna od Nadeje myslim pise brat 3 tydny, pak tyden pauza a zase.
Ja ji mam jako prvni pomoc, kdyz citim ze na me nebo deti neco leze. Nebo kdyz synovi nachladne mocak, to je za dva dny klid.

Příspěvek upraven 20.11.20 v 22:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.11.20 22:00

Na lichořeřišnici nedám dopustit, trpěla jsem na časté záněty močových cest, byla jsem z toho zoufalá. Po delší kůře mám klid - už asi 10 let bez problémů. Beru ji i když cítím mírné nachlazení společně s kapkami grepu od firmy Naděje Jarmila Podhorná. Už dva roky jsem nebyla vůbec nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
20.11.20 23:39

Beru ji jako přírodní antibiotikum, takže užívám jen při problémech, popř. pokud vím, že se o mě něco pokouší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
20.11.20 23:53

Mě kdysi hodně pomohla, je to fajn podpůrný prostředek při zánětu močáku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama