Duch na covid testu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.9.21 13:52

Duch na covid testu

Ahoj, mám suchý dráždivý kašel, tak jsem si udělala antigenní samotest. Ten mi vyšel se slabým duchem. Co to znamená? Má někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1314
27.9.21 13:54

Neznamená to nejspíš nic.
Dělala jsem si dva antigenní samotesty, na jednom duch a na druhém dálnice jak na Brno.
Na to konto jsem se objednala na PCR z krku a negativní. Takže, kdoví jak ty super testy fungují.
Jestli jsi nemocná prostě buď doma a neřeš testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
27.9.21 13:55

Tý kráso, tak že se budou lovit duchy i na covid testech, tak to jsem fakt nečekala… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
27.9.21 14:10

Znamena to uvar si caj, vezmi si nejaky sirup na kasel a bud doma zalezla v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
27.9.21 14:29

Zopakuj test zítra ráno, jestli čárka sílí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8595
27.9.21 14:37

U dcery z toho byl pozitivní PCR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
27.9.21 14:39

Pokud chces mit jistotu, zajdi si na pcr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27351
27.9.21 14:45

Ja bych na test sla. Vidina pulrocniho hajeni by mi prisla dostatecne lakava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:08

Objednej se na PCR. Ty antigenní testy jsou jak sázka do loterie, manžel je pozitivní antigenem od pátku, PCR to potvrdil v sobotu. Já mám od neděle horečky, zimnici, bolest na hrudi a nižší saturaci dle hodinek a na antigenu mám dneska první den ducha, pátek, neděle a pondělí byl negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 18:33
@Anonymní píše:
Objednej se na PCR. Ty antigenní testy jsou jak sázka do loterie, manžel je pozitivní antigenem od pátku, PCR to potvrdil v sobotu. Já mám od neděle horečky, zimnici, bolest na hrudi a nižší saturaci dle hodinek a na antigenu mám dneska první den ducha, pátek, neděle a pondělí byl negativní.

Zajímavé, držím palce. A dej vědět, jak jsi dopadla. Já nakonec nikam nejdu, mám stejně do konce týdne dovolenou a kašel mi pomalu ustává, tak se prostě vyležím a nikam nebudu chodit a bude to.

@Anonymní píše:
  • Citovat
  • Nahlásit
LP4
175
28.9.21 23:31

Kamarádka měla ducha, sla na PCR a byla pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3933
30.9.21 06:28
@Anonymní píše:

Včera už jsem měla antigen pozitivní a výsledky PCR přišly v noci, také pozitivní. Takže na antigen nelze spoléhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat