Duch na testu, opožděná menstruace

Anonymní
27.11.19 21:31

Duch na testu opozdena ms

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale prosím o radu. Mám zpoždění ms už 5 den a na dvou testech duch. Mám nafoukle břicho už 2 den (nechce splasknout) a když dlouho chodím nebo stojím tak mě picha v levém vaječníku. O miminko se snažíme. Může to být těhotenství?
Vložim i foto.
Děkuju předem za rady.:)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

27.11.19 21:33

Já si myslím, že Ano :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
27.11.19 21:39

Gratulace :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 21:39

Ale když ten test uschne tak tam zbyde jen taková růžová ryska je to možné?
Já jsem z toho blázen :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 22:00

Objednej se na gyndu, vemou ti krev a druhý den budou hned výsledky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 22:04

Jsem objednana ale až 4.12. Tak jsem strašně nervózní. Máte třeba zkušenost s digitálním testem? :blush: Myslíte ze ten by mi to ukázal líp?

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 22:29

Kamarádka si ho jednou dělala a vyšel docela přesně:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 22:52
@Lucie.Kusa píše:
Kamarádka si ho jednou dělala a vyšel docela přesně:-)

Zítra zkusím a uvidím:) děkuju moc za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 22:54

Já bych to typovala 1-2-3 tt :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 23:08
@Lucie.Kusa píše:
Já bych to typovala 1-2-3 tt :-)

To bych byla strašně ráda kdyby to vyšlo.:blush: Tak mo držte palečky :D

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 23:29

Tak nám pak napiš kolik jsi ;))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 23:57
@Lucie.Kusa píše:
Tak nám pak napiš kolik jsi ;))))

Ano ano :blush: snad teda budu

• Nahlásit
  • Citovat
57
28.11.19 15:25

Ahojky, dneska mam zpozdeni 2 dny a testovala jsem. No vidim tam ducha… :rolling_eyes: Ale fakt miniaturniho a hrozne svetlyho… :rolling_eyes: Na gynde mi sestra rekla ze musi byt test moce okamzite 2 silne carky jinak testuju blbe… Ale vidim ze tu ma na testu spoustu duchu kazda druha zena. Achjo, co ted?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 16:51
@bazarky píše:
Ahojky, dneska mam zpozdeni 2 dny a testovala jsem. No vidim tam ducha… :rolling_eyes: Ale fakt miniaturniho a hrozne svetlyho… :rolling_eyes: Na gynde mi sestra rekla ze musi byt test moce okamzite 2 silne carky jinak testuju blbe… Ale vidim ze tu ma na testu spoustu duchu kazda druha zena. Achjo, co ted?

Ahoj no ještě včera jsem měla ducha a dneska jsem zjistila že jsem 3-4 týdny těhotná :blush: ale zjistila jsem to až z toho digitálního testu a ve středu na potvrzení na gynekologii :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
57
28.11.19 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj no ještě včera jsem měla ducha a dneska jsem zjistila že jsem 3-4 týdny těhotná :blush: ale zjistila jsem to až z toho digitálního testu a ve středu na potvrzení na gynekologii :blush:

Jeee, tak to moc gratuluju :srdce: :*.. No ja byla na gynekologii 25.11.a dr mi rekla, ze tam „vanocni darecek“ nevidi. Ze tam vidi pouze volnou tekutinu v deloze a zvysenou delozni sliznici. No my jsme zkiuseli mimco 12.11. Posledni ms jsem mela od 28.10-3.11 a ms jsem mela dostat 25.11 a nic :nevim:. Tak nevim jestli mam testovat nebo netestovat… :roll:.. No nakonec jsem dneska odpol zkousela a byl tam ten pididuch. Ja tedy nevim :think:.. Kdy se ma zkouset dalsi test cca? Za 2 dny? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama