Duch na tt a menstruace

13
3.6.16 18:01

Duch na tt a menstruace

Zdravím maminky, snažíme se s manželem o druhé miminko, před dvěma dny jsem si udělá těhotenský test, a byl tam duch, druhý den jsem si test udělala znovu a duch zesílil (Příkladam foto) Mám to dost nepravidelne, kolikrát mám 8 dní zpoždění, ale dnes jsem to bohužel dostala přesně na termín podle poslední menstruace :-( silně krvácim, a když se utřu mám tam velký kusy, takový krvavý hleny :-( a mam bolesti. Na jiné diskusi mi poradili ať si udělám test při menstruaci, a ukázalo se tam tohle :-( (druhé foto) za chvíli se vrátí manžel a jedeme na pohotovost.. Nemá s tím prosím někdo zkušenosti? Děkuji moc.. bojím se ze jsme o miminko přišli :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.6.16 18:05

Noo, dej vědět, jak jsi dopadla. Já měla taky duchy a nakonec byl falešný a zjistili mi, že jsem nemocná. Snad u tebe vše dobré dopadne a dej vědět :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
13
3.6.16 18:08
@Anonymní píše:
Noo, dej vědět, jak jsi dopadla. Já měla taky duchy a nakonec byl falešný a zjistili mi, že jsem nemocná. Snad u tebe vše dobré dopadne a dej vědět :hug:

To je mi lito :( moc děkuji dam vědět :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
3.6.16 18:09

Snad bude vše v pořádku :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
3.6.16 18:13
@Putňátko píše:
Snad bude vše v pořádku :hug: :srdce:

Děkuji moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
3.6.16 18:13

Já měla týden ducha na testu, menstruace jinak pravidelná se po týdenním zpoždění dostavila. Ale ten duch celý týden nesílil, tak jsem to brala, jako že se to nechytlo. Nikam jsem teda nešla, brala jsem to jako že se to nepovedlo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
3.6.16 18:16
@Baru456 píše:
Já měla týden ducha na testu, menstruace jinak pravidelná se po týdenním zpoždění dostavila. Ale ten duch celý týden nesílil, tak jsem to brala, jako že se to nechytlo. Nikam jsem teda nešla, brala jsem to jako že se to nepovedlo :-(

Já si právě dělala 4 testy, a vyšli mi všechny, každým dnem šli víc a víc vidět, a teď najednou tohle :nevim: tak si radši zajedu, ať vím :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9262
3.6.16 18:18

Bohužel i to se stává, že s menstruací vajíčko odejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
3.6.16 18:23

Já měla na mamatestu duchy pokaždé a těhu jsem nebyla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6768
3.6.16 18:23
@Adinka11 píše:
Já si právě dělala 4 testy, a vyšli mi všechny, každým dnem šli víc a víc vidět, a teď najednou tohle :nevim: tak si radši zajedu, ať vím :-(

Je mi to moc líto, přesto si myslím, že pokud se vajíčko špatně uvrtalo a teď odchází s menstruací, tak ani na pohotovosti vám ho už nezachrání :( Spíš si pro příště nechat napsat na gyndě něco na udržení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
3.6.16 18:29
@Petule030 píše:
Je mi to moc líto, přesto si myslím, že pokud se vajíčko špatně uvrtalo a teď odchází s menstruací, tak ani na pohotovosti vám ho už nezachrání :( Spíš si pro příště nechat napsat na gyndě něco na udržení.
IP
@Petule030 píše:

To vím ze už to nezachrání :( ale mam veliký bolesti břicha, myslíte že si mám radši na tu pohotovost zajít? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
3.6.16 18:54

@Adinka11 Počkala bych do zítra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
3.6.16 18:58
@Baru456 píše:
@Adinka11 Počkala bych do zítra

Dobře děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5049
3.6.16 19:04

Ahoj, nechci te zklamat, ale tento „duch“ je pro mamatest typický. Nemyslím si, ze by se v tomto pripade jednalo o těhotenství, které odešlo s ms, prostě mas klasickou ms v terminu. Tento test to bohužel dělá, sama jsem tyto „duchy“ mela nesčetněkrát…a pokaždé přišla ms. Na pohotovost bych nejezdila…Přeji at se brzy zadari :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
3.6.16 19:10

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 21:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...