Těhotenství a anti.kroužek nuvaring

2396
3.6.16 14:43

Těhotenství a anti.kroužek nuvaring

Ahoj holky, chytám paniku… Beru první měsíc antikoncepční kroužek Nuvaring, před tím klasická pilulková antikoncepce. No a týden před vytáhnutím kroužku na těhu testu //
Nechápu to. Vše dané správně ve správný čas, nevypadl ani nic podobného.
Je tu ještě někdo kdo ho měl a otěhotněl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4263
3.6.16 15:18

8o nestras ja si ho mam dnes poprve zavedst :roll: Neni mozne ze jsi otehotnela pred krouzkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
3.6.16 15:22

Není možné, že jsi měla mít nějdřív nějaký čas, aby se tělo uklidnilo po té pilulce a ža potom začít s Nuva Ringem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:30

Právě že mi doktor řekl že klasika, dát si 7 dní pauzu po pilulkách a pak zavést kroužek ten den kdy jsem si měla vzít zase pilulku.
No jako ruku na srdce je možné že jsem otěhotněla už v době kdy jsem brala pilulky ale nezdá se mi to. Brala jsem je ráno a někdy se stalo že jsem si je vzala večer.
Což je furt ok.

Chytřejší budu v pondělí až skáknu k doktorovi. Ale i tak jsem v šoku. Nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:31

@novakova.t no já nikde nečetla že s kroužkem, pokud bylo vše správně, otěhotněl. Ba naopak je tam o x% menší šance otěhotnění. Proto jsem tak vyjevená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
3.6.16 15:33

Týden před vytáhnutím kroužku? To je hrozně brzy, ne? Co zkusit ten test jak ukazuje i týden těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:35

@z-u-z-i Taky mě to napadlo. V příspěvku vejš jsem psala že je i možně že jsem otěhotněla v době když jsem brala pilulky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:37

Všechny testy co jsem si dělala se zbarvili strašně rychle. A ta možnost mě napadla až jsem se trochu uklidnila.
Je to ale celkově divné. Týden před Pauzou mezi pilulkama a kroužkem jsem začala krvácet a v pauze normal menzes. No bude nejlepší počkat na pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
3.6.16 15:38

@zuzula.82 To by mi taky asi přišlo pravděpodobnější…ale člověk prostě nikdy neví! Takhle bys aspoň třeba věděla jak dlouho jsi těhotná. Kdybys opravdu otěhotněla až teď s kroužkem, tak by tam možná doktor ani nic moc neviděl. A co Tě vlastně vedlo k tomu testovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:48

@z-u-z-i Zběhla jsem pro test tak uvidíme.
No za prvé strašně žeru, myslela jsem že to je novou antikoncepcí, to samé jsem si říkala i u toho že mě bolí prsa a jsem vcelku unavena, ale když jsem si předevčírem otevřela tatarku a snědla ju samotnou jako by to byl jogurt tak to jsem se už sekla. Tatarku jím max k hranolkám a to v minimálním množství. tak jsem si jen ze srandy udělala test a pozitivní i ten druhej a i ten třetí patej a šestej se teprve uvidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
3.6.16 15:51

@zuzula.82 Tak dej vědět..to jsem teda zvědavá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:57

@z-u-z-i no jaké překvapení je tam +
takže těhotná
no ještě čekám na ten tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
3.6.16 15:58

@z-u-z-i tak 1-2 tyden od početí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
3.6.16 16:00

@zuzula.82 Takže kamarád kroužek…Ale neboj, za chvíli to vstřebáš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
3.6.16 16:00
@zuzula.82 píše:
@z-u-z-i no jaké překvapení je tam +
takže těhotná
no ještě čekám na ten tyden

Dej vedet, jsem take napnuta. Musela jsi otehotnet kdyz si brala prasky :think:. Jinak nikde jsem nenasla ze by nekdo prez krouzek otehotnel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama