Duch před MS, pak nic - je naděje?

Anonymní
21.4.21 13:23

Duch před MS, pak nic...je naděje?

Ahoj,

2 dny zpět jsem si dělala TT a byl na něm velmi slabý duch (nedaří se mi vyfotit, ale okem je viditelný). Bylo to 4 dny před očekávanou MS. Vím, že se nemá testovat před MS, ale tento cyklus jsem se cítila poslední dny hrozně divně, takže jsem otestovala a slabá čárka mě překvapila. Nikdy jsem na testu neviděla ani její náznak a to se snažíme víc než 2 roky…
Dneska jsem testovala znovu a úplně bílo. Oba testy byly dělané za stejných podmínek (ranní moč a stejná značka Mamatest). Je ještě nějaká naděje, že by se čárka mohla objevit nebo už nemá smysl testovat a prostě čekat na MS?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9749
21.4.21 13:28

Čekala bych na menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
21.4.21 13:33

Čekej na menstruaci, to nemá cenu takhle brzo testovat, nechápu kvůli čemu? Pak to odejde s menses a akorát ti to bude líto.
Testovat vždy po spoždění. Já raději testovala až 6. Den spoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16509
21.4.21 13:34

Prijde ms, na zázrak bych nečekala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:31
@Banane18 píše: Čekej na menstruaci, to nemá cenu takhle brzo testovat, nechápu kvůli čemu? Pak to odejde s menses a akorát ti to bude líto.
Testovat vždy po spoždění. Já raději testovala až 6. Den spoždění.

Měla jsem pocit, že se s mým tělem něco děje, což se mi testem potvrdilo…a ano, je mi to líto, ale paradoxně míň než jiné cykly. Nevím, jestli jsi se tak dlouho snažila o dítě, ale já už jsem po tolika negativních testech na zklamání zvyklá. Těžko vyvysvětlit moje pocity, ale je to pro mě aspoň naděje, že i když to tentokrát nevyšlo, tak lepší pravděpodobné biochemko než vůbec nic…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:33

@karkarka @lachtanice86
děkuji, taky jsem si to myslela, ale chtěla jsem si to potvrdit :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat