Slabý test a gynprodyl

• Fotoalbum (11)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
409
18.4.21 11:21

Slabý test a gynprodyl

Dobrý den, prosím o radu.
6.4. Jsem si píchla ovitrelle 16dc
8.4. Byla ovu 18dc
Dnes 18.4. Tj. 10dpo
Cyklus mívám cca 31 dní dnes jsem 28dc.
Na tt se začíná rýsovat druhá čárka. Fotku vložím. Jde to vidět hlavně v negativu.
V květnu 2020 sem měla biochemické. Na ten popud mi dr dala gynprodyl a kdyby se objevila druhá čárka mám ho nasadit na udržení.
Má otázka zní. Mohu nasadit už teď nebo Mám ještě vydržet až bude test 100% pozitivní? Nemůže mi to posunout nebo zastavit ms když by to tehu nebylo?
Spodní test je vždycky dnešní 😊 a testuji stejnou značkou testu.
Předem moc děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
20.4.21 11:35

Ahoj jak jsi na tom? Ja mela Ovitrelle 12.4. a zitra chci zacit testovat :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.21 12:12

@Janicka892
Ahoj, dnes jsem 12dpo a začala mi ms. Ale testy mám stále slabě pozitivní. Toto je chvíli po namoceni včera. Po uschnuti skoro neviditelný. Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
20.4.21 12:23

@AndulkaGa to nemusí být zrovna Ms to může být uhnizdovani.
A pokud to ms je tak se to může udržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.21 12:54

Nene toto je opravdu ms. Sice zatím bez bolesti břicha ale normálně silné :( bohužel asi zase biochemické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
20.4.21 13:05

@AndulkaGa tohle neni biochemicke, nejaky testy byly pozitivni po ovitrellu a tyhle testy, tomu se neda rikat ani slaboucka carka, je to spis ryska… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
20.4.21 13:08

@Janicka892 na to, aby se to ukazala carka od mimca je silene brzo jeste, jestli ti nedavali embryo uz par dni stare. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.21 13:12

@DandátkoP

Vím kdy mi z těla ovitrelle vyprchal tudíž není možné aby byla čárka z ovitrellu. A ovitrelle nesílí jen slábne.
A konzultovala jsem to s dr.
A rysku mám každý cyklus tak vím jak vypadá 😊 ale děkuji za komentář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
20.4.21 13:12

@AndulkaGa to je mi lito. Biochemicke jsem měla taky. Tehdy si ani nebyli jistí jestli to neni nahodou mimodelozni. My se snazime dva rok, zatím bez uspechu. Chlap spermio ok, a ja taky. Ted poprve zkousime Clostylbedig, Ovitrelle a Gyndprodyl. Tak snad už to zabere. Zitra budu 10dni on injekce tak to zkusim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
20.4.21 13:19

@AndulkaGa tak v tom se pletes, pokazde mas jinak zredenou moc a samozrejme muze ovitrell i zesilit, kdyz budes mit moc lepsi. Stejne jako kdyz je clovek tehotnej, tak muze mit jeden den carku silnejsi nez dalsi den, protoze zalezi na moci a jeji koncentraci. Kazdopadne tvy testy jsou negativni a ani fotka v negativu to nezachrani. Ver mi, ze mam za sebou 3 roky testovani a ikdyz jsem tehotna nebyla a rozhodne to nemohlo bejt ani biochemicke, na testu se mi takova carka udelala, nekdy i silnejsi. :nevim:… a nechci se tu hadat, to vubec ne, ale ne vsechno znamena biochemicke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6264
20.4.21 13:29

@DandátkoP Já bych se taky přikláněla k tomu biochemickému. Protože ovitrelle klesá, každých 24h o polovinu, tzn. 12 DPO (a 14 dní od injekce) to nevytvoří takovou viditelnou čárku. Měla jsem minulý měsíc to stejné. Taky už jsem se toho natestovala až až a ryska vypadá jinak. Ty horní fotky - 10DPO, tam bychom se mohly bavit o rysce, ale 12DPO je to už zřetelně vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.21 13:57

@DandátkoP
Já se samozřejmě taky nehadam, jen říkám svůj a doktorky názor. Snažíme se přes 3 roky. Testu mám za sebou milion. A ovitrelle kolisat teda nemůže..nebo určitě nee v takovém rozsahu, že jeden den zcela negativní a druhý den viditelná čára.
A těhotná si nejspíše byla. Tehu test reaguje pouze na hcg hormon který se vytváří v tehu. Možná si o tom ani nevěděla a odešlo to s MS a prý cysty můžou dělat slabé duchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
20.4.21 14:00

@BrnackaM

Naprosto stebou souhlasím 👍
No teda neee jen já 😊 ale to tady asi někomu nevysvětlíme 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
22.4.21 19:04

@DandátkoP mam to nařízené od doktorky. Od 10dne po injekci mam testovat abych videla jestli mizi injekce a zacina těhotenská carka. Musim skrz gyndprodyl abych ho mela hned od zacatku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
22.4.21 19:16

@AndulkaGa vzhledem k tomu, ze uz se mi dusici nezdali, tak cural na test i manzel, mel krasnyho ducha a viditelnyho, silnejsiho nez ja, takze ne, opravdu jsem tehotna nebyla. :lol: a manzel cystu predpokladam nemel. Ale to je fuk, ja se nechci dohadovat a kazdej ma zkusenosti sve. Kazdopadne mi staci diskuze tady na emiminu, kde denne je okolo 20 novejch prispevku s “duchama” a 100% to neni vzdy biochemicke, ale je to proste testem. Kazdopadne ti preji v dalsim cyklu hodne stesti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat