IMG_20210418_083803.jpg
Dobrý den, prosím o radu. 6.4. Jsem si píchla ovitrelle 16dc 8.4. Byla ovu 18dc Dnes 18.4. Tj. 10dpo Cyklus mívám cca 31 dní dnes jsem 28dc. Na tt se začíná rýsovat druhá čárka. Fotku vložím. Jde to vidět hlavně v negativu. V květnu 2020 sem měla biochemické. Na ten popud mi dr dala gynprodyl a kdyby se objevila druhá čárka mám ho nasadit na udržení. Má otázka zní. Mohu nasadit už teď nebo Mám ještě vydržet až bude test 100% pozitivní? Nemůže mi to posunout nebo zastavit ms když by to tehu nebylo? Spodní test je vždycky dnešní :blush: a testuji stejnou značkou testu. Předem moc děkuji za odpověď.
- Autor: AndulkaGa
- Vloženo: 18.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána