Nevyznám se v cyklu. Jsem těhotná?

36
16.4.21 15:18

Názory/zkušenosti? Prosím :-)

Ahoj holky, vím, že tu je bambilion takových zkušeností, ale jdu si pro názory nebo zkušenosti od vás. :)
Od 2.4. jsem měla 6 dní MS. Cyklus mám dlouhý 28 dní. Vždy jsem si myslela, že mám plodné dny opravdu uprostřed cyklu, nicméně tento měsíc jsem fakt zmatená. 8.4. (Den po skončení ms) proběhlo „láskování“ ( :lol: ) a od úterý tento týden mě začala neskutečně bolet prsa, píchat a škubat v podbřišku a začalo mi být tak nějak divně. No a 6-7 „dpo“ jsem i špinila. Prsa mi tvrdnou a tmavnou mi bradavky, bolest podbřišku pokračuje. Jenže ovu podle kalendáře mám mít až teď. Co myslíte - může to mít návaznost na ten sex anebo to je jen hodně silná a předčasná ovulka? Máte někdo zkušenost? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8390
16.4.21 15:23

Boze to jsou dneska výrazy - tuleni, laskovani. Myslet znamená víš co. Jestli to chceš vědět tak si dělej ovulacni testy, jinak je to střelba od oka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
16.4.21 15:24

Pochybuju, že bys byla těhotná, na takový příznaky je fakt brzo, to spíš máš teď tu ovulaci a nebo je to nějaký hormonální výkyv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
16.4.21 15:27

@JancaS84 ještě jsem se u toho slova zastavila a přemýšlela, dělám si z toho totiž srandu, protože mě samotnou tady na stránkách tyhle výrazy štvou :) ovu test byl pozitivní dnes, předešlé dny jsem nezkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
16.4.21 15:48

Moc se sleduješ :D Ale chápu že touha po dítěti ženským zatemňuje mozek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
16.4.21 15:50

@nototo zajímavý názor. Nic nesleduju, jen se pídím po příčině toho, jak mi je, protože mi to nevyhovuje :) nejsem urputná snažilka, je mi to totiž jedno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
16.4.21 16:12

Aha „dpo“ ale je ti to jedno :D Dobře. Nebylo by lepší se pídit osobně u doktora, když ti to nevyhovuje? :D Já jen nechápu, co čekáš, že se tady dozvíš, na tohle ti takhle na dálku nedokáže odpovědět ani doktor, když tě neuvidí, natož diskuze na emiminu. Jen ty víš jaké máš ovulace a znáš svoje tělo. Může to být ovulace, cysta, nedostatek železa, kvasinková infekce a asi milion dalších věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
16.4.21 16:23

@Nika147 A zkoušela jsi těhotenský test? Několikrát jsem četla, že i přes MS byly holky těhotné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
16.4.21 16:41
@Idzetka píše:
@Nika147 A zkoušela jsi těhotenský test? Několikrát jsem četla, že i přes MS byly holky těhotné…

Souhlas, pokud by to byly příznaky těhotenství, tak bys musela mít i pozitivní těhotenský test, protože ten hormon, který se začne vylučovat v těhotenství a způsobí pozitivní TT, tak ten právě způsobuje i příznaky… Takže si ho kup a udělej.. když bude negativní, volej na gyndu, pokud máš nějaký obtíže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
16.4.21 16:42
@Nika147 píše:
@nototo zajímavý názor. Nic nesleduju, jen se pídím po příčině toho, jak mi je, protože mi to nevyhovuje :) nejsem urputná snažilka, je mi to totiž jedno :)

To je vidět, jak je ti to jedno :lol:, především ty příznaky máš parádně nastudované. Udělej si test a máš jasno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
16.4.21 16:47

@darekp to není úplně pravda u obou těhotenství ks měla negativní testy až do tretiho měsíce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
16.4.21 16:51

Tak tohle je těžko říct pokud chcete vědět tak si udělejte ovulační test a uvidíte 😊 to budete mít jistotu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
16.4.21 16:52

@JOHNDENVER … podle sebe soudím tebe..? Já nevim, jen tu popisuju, co mi je. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
16.4.21 17:06

Já nevím, to jako vážně radíte těhotenský test?? :D Umíte počítat? :D Jako že by týden pooplodnění měla pozitivní test?? tak to jooo :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
16.4.21 17:35
@Nika147 píše:
@JOHNDENVER … podle sebe soudím tebe..? Já nevim, jen tu popisuju, co mi je. :nevim:

To je fajn, že to víme :palec:
Jo ty se ptáš na zkušenost :think:
Ano, přehnané pozorování se a loveni příznaků na internetu způsobuje nevolnosti.
Podle sebe určitě nesoudim, na dítě jsem čekala dost dlouho ale takhle mi nehrabalo. Až ti vynechá MS, udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat