Negativní test a 3 dny zmeškaný ms

4
15.4.21 14:17

Negativní test a 3 dny zmeškaný ms

Ahoj, zajímalo by mě zda nektera máte s tímhle podobnou zkušenost. Nevím kdy přesně byla ovu ale dnes mám 3 dny zpoždění a test byl včera negativní. Pokud byla ovu dyl, může to tt ukázat třeba až s tydenim zpozdenim?
Díky za jakoukoliv zkusenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.4.21 15:59

Mám momentálně podobný problém, proto tu hledám taky odpověď.
Testy negativní, od doby, co se mi začalo dělat blbě. Mé zpoždění trvalo pět dní. Když jsem konečně menstruaci dostala, byla slabší a světlejší než obvykle. S tím, že od třetího dne jsem pouze špinila, kromě chvil po sexu, kdy krev zase byla dosti tmavá.
Menstruace skončila a mne je stále stejně blbě.
Tak jsem se pro jistotu objednala k doktorce na apelaci přítele, jestli bych nemohla mít nějaký problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.4.21 17:07

@Problémyjsouvšude já právě čekám zda ms dorazí ale zatím to nevypadá. ovu byla nejspíš později. nevěřím že bych byla těhotná jen mam strach z jiných zdravotnich obtizi no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 18:04

@Katka6698 To naprosto chápu. Tak kdyby nedorazila, stejně každému nejvíce asi poví v tomhle doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
15.4.21 18:12

Ms se nekdy proste zpozdi no, muze to mit mnoho pricin a bohuzel ne vzdy tehotenstvi a nastesti vetsinou nic, nebo nic vazneho..tri dny i treba pet dni, to nic hrozneho, asi bych to resila, kdyby to bylo treba 10 dni.. ja mela vzdy ms pravidelnou 32 dni..no obcas zpozdeni, nekdy byl i duch na testu a nakonec ms prisla.. telo neni stroj..vsechno je mozne, i pozdejsi ovulace, ale velke nadeje bych si nedelala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 13:29

Naděje si nedělám, ovšem, i když zpoždění bývá u mne normální (2-3 dny), menstruace je vždy stejná, což tentokrát nebyla, ani předmenstruační syndrom, či normální běh těla po skončení ms. Všechno je jinak a nějak posunuté.
Nikdy tady nečekám radu nebo tak. Spíš mě na tomto portálu potkaly nemilé reakce - z posouzení mého věku a psaní - typu: je to troll, neodpovídejte.
Ale stres je stres a člověk se chce někde svěřit - či číst příhody jiných. I když to může vypadat hloupě :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 11:48

@Katka6698 momentálně řeším stejný „problém“. Dnes 9 dní zpoždění. 14/4 (3. den zpoždění) jsem si udělala TT a byl negativní. Možná bylo brzy, ale teď se obávám zdravotním potíží, které by to mohly způsobovat. Na radu lékaře si další TT udělám 21/4, pokud se do té doby nedostaví MS. Pokud bude negativní, mám čekat do 28/4, jestli se nedostaví MS, pak půjdu na UZ. Tak se bojím si ten test udělat, protože vím, že budu pravděpodobně smutná, když nebude +, navíc se budu do 28/4 nervovat, co to mohlo způsobit. Doteď jsem měla MS pravidelnou jak pražský orloj. Prostě na den, skoro na hodinu.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat