Samovolný potrat - prosím o radu

20.4.21 14:57

Prosím o radu samovolný potrat

Dobrý den chci se zeptat poslední mestruaci jsem měla.10.3 všechny testy byli pozitivní. V neděli jsem začala krvácet volala jsem na pohotovost tam mi řekli ať přijedu. Brali mi krev na hcg hodná byla 17,1 na ultrazvuku nebylo nic vidět. Dr říkal že se cístim s menstruaci poslal mě domů a za týden mám jít na kontrolu.Neni to taková mestruace jak býva předtím spíš při utření mám trochu hnědo červenou takovou krev slizkou s menšíma hrudkami žádné bolesti nemám někdy mě poboliva pricho jako při menstruaci.Dnes už při utření jen kapka trvalo to vše 2 dny. Dnes jsem zkusila koupit test clearblue a byl negativní myslíte že jsem potratila. Měli jste to tak prosím někdo děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2749
20.4.21 15:03

@Martina123445 bohužel to tak bude je mi to líto ale clearblue je spohlivy jestli jsi měla na pohotovosti 17 a potom clearblue negativní tak to odešlo. Vím jak se cítíš bohužel se to stává dost část. Držím palce ať se brzo zadari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9757
20.4.21 15:05

Vzhledem k té minimální hodnotě hcg to bylo spíš jen biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
20.4.21 15:39

Spíš biochemko a to se stává odejde to samo.. 🙂..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16520
20.4.21 15:52

Hodnota hcg 17, na utz ani nic vidět nemohl. Ted je test negativní, takže biochemické

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
20.4.21 15:57

To je mi líto :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
20.4.21 16:02

Ahoj, stalo se mi něco podobného… měla jsem pozitivní test a za týden jsem začala špinit/krvácet, letěla sem k doktorce a ta na utz viděla jen dutinku, za týden na kontrole už nebylo nic, děloha se vyčistila sama tím krvácením. Ono když to nemá dopadnout tak to prostě nedopadne, buď ráda, že to skončilo takhle brzy než později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
20.4.21 16:12

Biochemické těhotenství. Já to měla s hodnotou 10 (na krev jsem musela, jinak bych to ani nezjistila). Menstruace úplně divná, slabá a ve dvou fázích. Nejdřív 2 dny ano, pak 2 dny ani kapka, potom 2 dny znovu.
Příroda ví, co dělá, tohle ještě lepší varianta ;)
Ať se brzy zadaří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
20.4.21 16:16

Jak pisou holky, nejedna se o potrat, je to biochemicke, stava se to casto. Vyjde to priste. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.21 16:29

Děkuji chci se zeptat kdy jste se snažili znovu těšili jsme se tak jsem stoho špatná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
20.4.21 18:58

@Martina123445 snažit se můžete hned :) je to biochemko, na nic čekat nemusíš :) vím že je ti to asi lito, ale začátky jsou prostě buď a nebo :nevim: spousta ženských tím projde ani o tom neví, je to „jen opožděná menstruace“ :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat