Reklama

Dům - jaká firma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 24.08.18 22:03
Dům - jaká firma?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda jste si některá nechala postavit dům na klíč? Stránek je plno, ale u většiny samé negativní recenze :?
Jediné co mi padlo do oka jsou domy od RD Rýmařov, ale našla jsem články, že je prý dlouhá čekací doba, tak bych chtěla tipy i na jiné firmy :mrgreen: :andel:
Jinak jedná se o moravskoslezský kraj :)

Předem děkuji všem za tipy a komentáře :kytka:

Reklama

Reakce:

Nimie
Nadpozemská drbna 25984 příspěvků 24.08.18 22:07
@milionjmen píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda jste si některá nechala postavit dům na klíč? Stránek je plno, ale u většiny samé negativní recenze :?
Jediné co mi padlo do oka jsou domy od RD Rýmařov, ale našla jsem články, že je prý dlouhá čekací doba, tak bych chtěla tipy i na jiné firmy :mrgreen: :andel:
Jinak jedná se o moravskoslezský kraj :)Předem děkuji všem za tipy a komentáře :kytka:

Jaký dům? Z čeho? Jaký máte rozpočet? Vlastní návrh, upravený vzor nebo neupravený vzor? Dlouhé čekací lhůty teď má 99% firem, nicméně je pravda, že Rymářov má asi rekordní :mrgreen: na druhou stranu dům od nich bych nechtěla ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 24.08.18 22:09

A chcete jaký dům? My jsme stavěli drevostavbu s firmou Lignia, ale co vím, tak jsou taky na rok dopředu plní

TMana
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 24.08.18 22:34

To je dotaz jak od malého dítěte. Máte pozemek? Máte projekt? Máte stavební povolení?

Nimie
Nadpozemská drbna 25984 příspěvků 24.08.18 22:37

@TMana tak pozemek a povolení zrovna moc nehrají roli co se týče firmy, ne? :)

jannina1
Závislačka 4028 příspěvků 24.08.18 23:07
@TMana píše:
To je dotaz jak od malého dítěte. Máte pozemek? Máte projekt? Máte stavební povolení?

Proc? Pta se na tipy na firmy.Na tom mi neprijde nic infantilniho.

mattule
Závislačka 3200 příspěvků 24.08.18 23:22

mě též zajímají tipy na firmy

Nimie
Nadpozemská drbna 25984 příspěvků 24.08.18 23:30
@mattule píše:
mě též zajímají tipy na firmy

Firem je tuna, je fajn dát o něco víc informací ;)

@Nimie píše:
Jaký dům? Z čeho? Jaký máte rozpočet? Vlastní návrh, upravený vzor nebo neupravený vzor?Dlouhé čekací lhůty teď má 99% firem, nicméně je pravda, že Rymářov má asi rekordní :mrgreen: na druhou stranu dům od nich bych nechtěla ;)

Shari81
Kelišová 6008 příspěvků 25.08.18 06:54

neznáte náhodou někdo firmu c-services? Jsou z jižní moravy. Ráda bych nějaké recenze, pokud s nimi někdo stavěl. Díky

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 25.08.18 08:10

Ja zas muzu s cistym svedomim a opravdu s dobrym pocitem doporucit RDR. My teda cekali na dum necely rok, ale jsme moc spokojeni, i k tem malym reklamacim co se objevily se postavili poctive a zodpovedne. Bydlime 2 roky, je tu tech domu od nich povicero. Drzim palce, at si zvolite dobre :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >