Reklama

Duphaston?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacerek
Povídálka 22 příspěvků 05.11.08 16:10
Duphaston?

Máte někdo zkušenosti s Duphastonem při nepravidelných cyklech?

Reklama

Reakce:

slunickoo11
Kelišová 6502 příspěvků 05.11.08 16:21

Ahoj, ja jsem ho dostala na upravu cyklu a pomohlo mi to. Akorat mi nedelalo dobre brat ho hned rano.

hanuless
Kecalka 451 příspěvků 05.11.08 16:21

Ahoj, já dostala Duphaston po IUI a cyklus se mi po něm prodloužil asi o pět dní… ale jestli se po něm srovná, to ti asi neporadím :D

Janniah
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 24.11.08 16:30

Ahoj, ja jsem Duphaston brala kvuli obcasnemu spineni nebo zakrvaceni mimo MS, brala jsem ho asi rok a pul nebo dva, uz nevim :lol:

Kdyz jsem otehotnela, Mudr doporucila ho jeste brat asi do 13tydne nebo tak nejak. Cyklus jsem mela pravidelny i predtim, ale je pravda, ze obcas i s Duphastonem to nebylo uplne presne. Nakonec to posledni cekani uz bylo mimi na ceste :-)

Ahoj

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >