Duphaston brát či nebrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára.rg
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 10:43
Duphaston brát či nebrat

Již vloni v červenci jsem přestala po několika letech brát antikoncepci. Menstruace se pak nedostavila skoro půl roku, tak mi doktorka píchla vyvolávačku, menstruace se dostavila ale pak zas dva měsíce nic. Tak jsem dostala další a nasadila mi Duphaston. Ten jsem brala 15 dní poté, co se opět po injekci dostavila menstruace. Další měsíc jsem se již dostavila sama, ale já byla na dovolené a zapomněla jsem si Duphaston doma, takže jsem ho neměla. Ale dva měsíce poté se dostavila menstuace úplně sama. Pak zase dva měsíce nic, tak jsem teď v září dostala další vyvolávačku a mám opět brát Duphaston… Myslíte, že nemám šanci, aby se mi cyklus upravil přírodní cestou? Nějaké čaje či bylinky by nepomohly? Nějak se mi nechce brát ty hormony, mám pocit, že na mě špatně působí, navíc jsem byla ráda, že jsem se zbavila jednoho svinstva (HA) a teď mám do sebe cpát další :zed: poraďte prosím, máte někdo nějakou podobnou zkušenost? Na miminko nespěchám, ale jde prostě i o ten pocit, abych fungovala jak mám :,(

Reakce:

TMana
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 10.09.18 10:55

Pěkně si zahráváte. Ale je to Váš život.

Sára.rg
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 15:00
@TMana píše:
Pěkně si zahráváte. Ale je to Váš život.

A jak přesně si zahrávám? Já chtěla jít od začátku přírodní cestou, ale lékařka mi řekla, že v mém věku není vhodné, abych tak dlouho nemenstuovala. :nevim:

TMana
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 10.09.18 19:21

HA je přírodní cesta?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 15:18
@Sára.rg
@Sára.rg píše:
Již vloni v červenci jsem přestala po několika letech brát antikoncepci. Menstruace se pak nedostavila skoro půl roku, tak mi doktorka píchla vyvolávačku, menstruace se dostavila ale pak zas dva měsíce nic. Tak jsem dostala další a nasadila mi Duphaston. Ten jsem brala 15 dní poté, co se opět po injekci dostavila menstruace. Další měsíc jsem se již dostavila sama, ale já byla na dovolené a zapomněla jsem si Duphaston doma, takže jsem ho neměla. Ale dva měsíce poté se dostavila menstuace úplně sama. Pak zase dva měsíce nic, tak jsem teď v září dostala další vyvolávačku a mám opět brát Duphaston… Myslíte, že nemám šanci, aby se mi cyklus upravil přírodní cestou? Nějaké čaje či bylinky by nepomohly? Nějak se mi nechce brát ty hormony, mám pocit, že na mě špatně působí, navíc jsem byla ráda, že jsem se zbavila jednoho svinstva (HA) a teď mám do sebe cpát další :zed: poraďte prosím, máte někdo nějakou podobnou zkušenost? Na miminko nespěchám, ale jde prostě i o ten pocit, abych fungovala jak mám :,(

Ja mam naprosto stejny problem, vyvolavacka a po 15 dnech od zacatku MS nasadit duphaston na 10 dni. Momentalme beru druhy mesic. Prej je velmi nepravdepodobne, ze by se to srovnalo samo…

Pája1993
Nováček 3 příspěvky 01.10.18 15:06
Vedlejší účinky

Ahoj, dnes mám začít brát Duphaston, kvůli nepravidelné menstruaci. Ráda bych otěhotněla, ale úplně na to nespěcháme. Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s vedlejšími účinky? Nevolnosti, únava, přibývání na váze atd. Moc děkuji za odpovědi:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >