Reklama

Dobré zařízení pro neplodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 03.09.18 23:49
Dobre zarizeni pro NEPLODNOST

Zdravim Vas damy,
chci se optat, ktera z Vas ma.kde dobrou zkusenost s lekari, lecici neplodnost??? V Sanusu HK jsme byli a strasny pristup, mohla bych vypravet :( :,( chceme zkusit ted jeste Arletu s partnerem.
mam problemy s ovu, pritel maly pocet plodnych spermii a spatny tvar, snazime se druhym rokem :,( beru kontryhel a gynex a partner zinek a Macu. jestli to nejak pomaha ci ne, zatim soudit nemuzemd i kdyz uz to uzivame pres 3 mesic. Ale i cyklus mam rozhazeny a ovu testy stalw jen kdyz uz tak slaba carka coz pisi ze je negativni :(

cetla jsem i o leciteli Vladimirovi Haklovi. ma nekdo zkusenost? clovek uz jd zoufaly a chceme zkusit vse, a ne jen jak nam Mudr v Sanusu rekl, ze jsme se hledali az jsme se nasli a ze jedine umele :,(

moc vam dekuji za rady

Reklama

Reakce:

Ivuska88
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 04.09.18 05:08

Mám za sebou celkem 10 pokusu Ivf(3cykly odebrání vajicek a 7vrácení pri rozmrazeni vajíček.Jen jednou jsem otěhotněla,ale v 6tt potratila.snazili jsme se celkově 5,5 roku.3roky Ivf,rok přirozeně a zbytek jsme ,,nechali být" .Po doporučení kineziolozky stacila jedna návštěva a do trech měsíců jsem byla těhotná přirozeně :-) při laparo odsatranili loziska endometriozy a manžel měl malo a nekvalitních spermii..... ted mi leží v postýlce uz skoro tříměsíční princezna :-) Zkusili jsme kde co.různé vitaminy,řízenou detoxikaci… take jsem zhubla,zacala chodit na cvičení,zmenila jidelnicek..... je toho dost,co se da zmenit,nez jen poslouchat, ,rady" lekaru

Megiiie
Povídálka 19 příspěvků 04.09.18 11:00

@Ivuska88

A k kineziolozce jste se dostali jak? :)

Ivuska88
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 04.09.18 15:09

@Megiiie stačí si najit nejakou dobrou a objednat se :-) je to čínská medicína

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >