Reklama

Endometrioza - přirozené početí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 09:48
Endometrioza - prirozene poceti?

Ahojte holky mam otazecku, zjistili me endometriozu 1.stupne a chci vedet jestli je tu nekdo komu se podarilo otehotnet normalne nebo to spise resit IVF?

Reklama

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 03.09.18 09:58

U mě.Ihned po vysazení antikoncepce jsem byla těhotná.To jsem právě měla před druhou laparo kvůli endometrióze,která se znovu objevila rok po první operaci.

RencaVlkova
Závislačka 3814 příspěvků 03.09.18 10:03

Já nám III-IV a otěhotněla jsem až po IVF. Ale manželovo spermio taky nic moc, takže to bylo asi víc věcí dohromady. Držím pěsti

lachtanice86
Kelišová 5738 příspěvků 03.09.18 10:38

Já mám 3-4.stupeň. loni 2 laparky, visanne na půl roku a potom v posledním měsíci kdy jsme měli šanci normálně, další měsíc by začalo iui, se podařilo přirozeně a jsem 29tt.

Uživatel je onlineEvva21
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 03.09.18 11:50

Před třemi lety laparo, poté jsem brala visanne necelý rok. Loni ivf neúspěšný a letos se nám zadarilo přirozeně. Je mi 37 let.

Kornel
Závislačka 3968 příspěvků 03.09.18 12:49

Ahojky, ja po lapoaroskop. Pul roku Vissane a treti ms uz nedorazila a Tomaskovi uz jsou 4rocky :mavam:
Drzim palecky :andel:

Kornel
Závislačka 3968 příspěvků 03.09.18 12:50
@Kornel píše:
Ahojky, ja po lapoaroskop. Pul roku Vissane a treti ms uz nedorazila a Tomaskovi uz jsou 4rocky :mavam:
Drzim palecky :andel:

Takze prirozene :srdce:

Mishkaaaa13
Nováček 3 příspěvky 17.09.18 22:49

Taky mám endometriózu, snažíme se dva měsíce a zatím nic. :zed: :zed:

Ejminka11
Nováček 9 příspěvků 19.09.18 19:55

@Mishkaaaa13 ahoj mi uz se snazime 9mesicu a zatim nic,snad se me i tobe brzo zadari…

Mishkaaaa13
Nováček 3 příspěvky 20.09.18 07:49

@Ejminka11 tak to moc držím pěsti, já pořád nějak doufám, že to půjde samo ale nevím, nevím teda…

Ejminka11
Nováček 9 příspěvků 20.09.18 19:05

@Mishkaaaa13 tak vto doufam i ja,ze to pujde samo,ale moc tomu neverim,uz je to moc dlouho a nervicky docela pracuji :zed: :zed:

Mishkaaaa13
Nováček 3 příspěvky 20.09.18 20:33

@Ejminka11 jo to věřím… Já mám jít začátkem října na kontrolu,tak jsem zvědavá co mi řeknou. … V červenci mi bylo řečeno,že mám přijít v říjnu a nejlépe těhotná ale asi bohužel.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama