Reklama

Žádná ovulace, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 11:40
Žádná ovulace, co s tim?

Ahojky holky, prosim, je tu nekdo jako ja kdo nemel jeste nikdy pozitivni ovulacni test? Tedy silnejsi spodni carku nez kontrolni nebo stejne silne. Hlen je typicky pro ovu tahli mezi prsty, atd.. Na testu v obdobi ovu vyskoci jen takovy duch ale nic vic… Snazeme se 2 roky, testuji 4 cyklus. :think:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 02.09.18 11:45

@Safrik a na gynekologii si byla aby udělal folikulometrii?

Micaella22
Kecalka 265 příspěvků 02.09.18 11:53

Zajdi si na gyndu at te ohledne ovu vysetri a partner ma sperma v poho? Uz nekde byl?

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 02.09.18 11:59

Já četla o hodně případech, kdy byl ovu test negativní celý cyklus a k otěhotnění došlo, takže ovulace proběhnout musela. Podle mě, moc spolehlivý nejsou.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 02.09.18 12:07

Ja snad nikdy neměla pozitivní ovu test,bud bilo a nebo duch,ale nikdy ne silný jako kontrolní čárka.

3HE
Generální žvanilka 21894 příspěvků 02.09.18 12:16

ovulace se dá potvrdit i laboratorně. Nechte si udělat od gynekologa odběry krve na hormonální profil. Mě takto zjistil, že mám mnohonásobně vysoký prolaktin a mnohonásobně nižší ten hormon, který má dělat ovulaci, takže jsme to léky srovnali a za 4m jsem byla těhotná. Po 8letém čekání nakonec tak snadná cesta k miminku.

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 13:31

Moc Vam dekuji. Vsude pisou ze slaba druha / znamena negativni test a mereni bazalni teploty u me nikdy nevyjde kdyz delam trismenny provoz. Gynekolog vi ze se snazim otehotnet dlouho a dal mi jen nabidku ze me posle do caru. Manzel nikde nebyl. A pri predstave ze by se musel nekde *** aby tam vysetrili jeho sperma se mu krouti i prsty u nohou. Premyslim ze vymenim gynekologa.

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 13:36

Jeste me napadlo, kdy si jsem byla darovat vajicka pod snahou zjistit jistli je vse v poradku alspon u me a dva dny pred odberem se dela ovu test aby vedeli ze je ovu aby mohli ty vajcka odsat a zjistili ze mi nepraskl fotikul tak mi dali pregnyl a vse probehlo v poradku, tak me nepadlo ze i to by mohl byt problem.. PS: otehotnet mi neslo uz pred tim darovanim

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >