1.IVF stimulace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lleenka
Povídálka 20 příspěvků 09.09.18 10:31
1. Ivf stimulace

Dobrý den, 6.9. Jsem byla v centru asistované reprodukce dostala jsem domů rovnou všechny papíry i léky (ovaleap.. Orgalutran.. Ovitrelle.) k tomu byl i plán na dávkování léků ale nevím zda mám ten krátký nebo dlouhý. Tak se chci zeptat zda s tím nemá někdo zkušenosti ;) ;) budu ráda za každou radu.. Děkuji

Reakce:

Mijasa
Povídálka 16 příspěvků 10.09.18 11:21

Ahoj, taky to řeším :) a našla jsem toto: https://www.gest.cz/…ni-protokoly

lleenka
Povídálka 20 příspěvků 10.09.18 17:39

Moc se v tom nevyznám
:D ale děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >