Reklama

Gyncentrum Ostrava zkušenost 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

puntikova
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 05.09.18 21:29
Gyncentrum Ostrava zkušenost 2018

Ahoj holky, prosím má někdo aktuální zkušenost z Gyncentra v Ostravě? Spokojené nebo ne? Děkuji za každý názor :kytka:

Reklama

Reakce:

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 08.09.18 17:11

Zdravím :) Také by mě zajímaly dojmy z GC. Jsem tam objednaná na doporučení mé gyn, ale recenze moc dobré nemají…

HaničkaJ
Povídálka 18 příspěvků 12.09.18 10:15

Já jsem byla spokojená… chodila jsem tam dlouho, řešila jsem taky neplodnost a 2 potraty… pomohli mi srovnat cyklus, jsou tam fajn… doporučuji spíše objednání k doktorkám-ženám, u doktorů jsem moc spokojená nebyla (z více malých důvodů, nic zásadního)…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama