Dušnost po porodu

Anonymní
9.10.21 08:32

Dušnost po porodu

Ahoj holky. Ve čtvrtek jsem porodila. Včera večer jsem ucitila trochu že jsem dusna, hlavně když ležím na boku a když jsem v polosede. Není to pořád, ale sem tam tlak cítím. Zhruba před týdnem jsem se vyléčila z kašle. Myslíte že by to mohl být ještě nějaký následek? Je nás tu v porodnici hodně, tak zbytečně nechci otravovat doktorku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.10.21 08:33

Jooo a taky mám jakoby knedlík v krku

• Citovat
  • Nahlásit
355
9.10.21 08:35

Ahoj, je to asi bezne. Teda mne to rikali v porodnici. Neco s branici nebo tak… ale kdyz se zminis pred personalem, oni ti reknou. Od toho tam prece jsi, abys ty i dite byla chvili sledovana. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
9.10.21 08:49

Pokud se cítíš blbě, neboj se zmínit personálu, od toho tam je. Jinak potíže s dýcháním můžou souviset s tím, že v břiše už nemáš desetikilovou kouli, orgány se ti musi vrátit na správná místa, je jiná poloha bránice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.21 08:53

Jsi v nemocnici, ptej se personálu, co kdyby náhodou ti něco opravdu bylo?

Jinak mě bylo po porodu alespoň týden tak nějak divně. To prázdno v břiše, divný pocit z orgánů, který měli kolem sebe místo… fuj :lol: taková nonstop nevolnost. A i dech byl jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
9.10.21 09:17

Měla jsem to po druhém porodu taky, nebyla jsem schopná dojít do sprchy na chodbě aniž bych se nezadýchala. Časem se to zlepšilo. Každopádně bych to řekla na vizitě nebo ženské sestře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2934
9.10.21 09:29

Kvuli tomu jsi v nemocnici, aby ti mohli pomoct :srdce: ja to mela taky normalni porod, pak narkoza…dali mi radsi 3 dny po sobe injekci…neboj se zeptat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 09:41

@Lily-of-the-valley jooo nevolnost mám taky m. Hlavně při bolesti jak se stěhuje děloha…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 10:01

@Melodie91 a co ti bylo?

• Citovat
  • Nahlásit
2934
9.10.21 10:51
@Anonymní píše:
@Melodie91 a co ti bylo?

No spis nic :-)…bylo to nejspis pro jistotu, kvuli embolii, asi, v propoustevi zprave k tomu nic nemam..po porodu to bylo ok, ale po te narkoze jsem se nemohla poradne nadechnout, tak jsem to rekla sestricce, a ta doktorce a radsi mi vzali krev a pak jsem dostala zelezo a ty injekce, podle me to je nejaky standardni postup..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 19:22

Já jsem se po porodu nemohla pořádně nadechnout několik dní. Musela jsem chodit v předklonu, kvůli bránici. Je to pro celé břicho a orgány strašný šok. Než se to vrátí do úplného normálu chvíli to potrvá. Ale jestli máš i pocit knedlíku v krku možná na tebe něco leze. Určitě to raději zmiň před Dr. Jsou tam od toho. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat