Dva roky a nočník ne e :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 10.10.14 15:00
Dva roky a nočník ne e :)

Malé minulý týden byly dva roky, stále jsme na plínce, už asi půl roku jí doma nechávám bez plínky a zkoušíme nočník, někdy se vyčůrá, někdy se vyčůrá jinde a je znát, že jí to je líto…samozřejmě ji nenutím, nenadávám…ale nebudu tvrdit, že mě to nechává úplně chladnou…vím, každé dítě je jiné, každé má svůj čas…spíš přemýšlím, jestli někde nedělám chybu já…ale mě přijde, že ona ještě nepozná, kdy to přijde, nebo jak to mám říct…prostě čůrá a najednou řekne maminko čůrám, nočník viiď a je z toho smutná :))pusinka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
terulína
Neúnavná pisatelka 16823 příspěvků 10.10.14 15:03

Sama píšeš, že to ještě nepozná.
Dej tomu čas.
U nás se to zlomilo ve 2,5 letech.

IvetJas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 15:05

@wesny To si počkám taky na rady, náš má 27 měsíců, ví co se dělá na nočníku, na záchodě (máme i redukční prkénko), ale sednout na něj nechce. Bez pleny nebude ani doma, ani venku, hned sevře nožičky a nechce se ani pohnout. Čurání ve stoje ho neláká, takže my jsme plně na plenách, jinak je chytrý, ví přesně, co se po něm chce, kakání sám pozná předem (jde se schovat a kaká v klidu), ale prostě nočník nee…

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 10.10.14 15:05

Naše malá mela dva roky před měsícem a taky nočník nee. furt čekám kdy se to zlomí :nevim:

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 10.10.14 15:05

Snažím se nesrovnávat s ostatními, ale jak naschvál máme kolem sebe samý děti, co už od roka nočník a teď ty dotazy, neustálé dotazy, ještě nočníček ne a to je divný, že…člověk ať chce nebo ne, tak ho to trošku nalomí přemýšlet… :mrgreen: matky jedny rejpavý :lol:

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 10.10.14 15:08

Nesnáším srovnávání. taky jsem se setkala s tím že: no náš malý už uměl to a to a naše malá uměla tamto… :pocitac: tak ať, každé dítě je jiné :hug:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 10.10.14 15:09

Já jsem se malé furt dokola ptala, dokud to sama nepoznala. A většinou to stačilo, pokud nebyla do něčeho zabraná. Ale fakt tak cca po 15ti minutách.

IvetJas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 15:10

@wesny Do mě rýpe občas jen moje mamka, že nás posazovala od půl roka a že se prostě dítě musí někdy na tom nočníčku podržet, tak nevím, jestli mi ho tam někdy v nestřeženou chvíli necpala, když pořád tak vytrvale nechce :cert:

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 10.10.14 15:11

Neřeš to nechej jí čas…moji kluci první v roce a půl bezplen a duhý 21 měsíců a vůbec si to neuvědomuje :nevim: střílet ho kvůli tomu nebudu…do puberty se plínek snad zbaví :lol:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 10.10.14 15:12

@IvetJas Rodiče a debaty o nočníku :cert: O babičkách ani nemluvim :lol:

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 10.10.14 15:12

Nas maly ma 30m a nejsme na tom o moc lip, uz z toho zacinam byt zoufala :( kdyz ma holy zadek, tak se vycura v pohode, ale jakmile ma neco na sobe, v lepsim pripade si ucurne, v horsim uplne pusti :? chytry je az hruza, pusa mu jede furt, ale absolutne si nerekne a o bobku do nocniku si muzem nechat zdat, i kdyz ma za to naslibovano hory doly a moc dobre to vi :(

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 10.10.14 15:13

Naše generace totiž byla nadpřirozená, no a naši rodiče? škoda mluvit :lol: :lol: :lol: jinak stále se jí ptám, někdy to vyjde, někdy ne…ale jaks jem psala, je vidět, že to prostě nepozná, kdy to na ní jde, jen mi oznámí, že už čůrá nebo kaká :))

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 10.10.14 15:13

@IvetJas podle mě, čím víc se nutí tím větší odpor bude dítě k nočníku mít :nevim:

Mrs.GSdog
Kecalka 247 příspěvků 10.10.14 15:14

Můj syn byl také od roka na nočníku a od dvou let bez plínky i v noci. Dcera 2 roky má na noc plínku, na nočník sice chodí ale jen čůrat. Nechce na něm kakat :nevim: ví že by měla, ale přijde mi, že prostě nechce tak to nedělá. Bít jí nechci, pokadí se do kalhot :think: taky věřím, že se to zlomí a je mi jedno, co si kdo myslí. Nesrovnávej, dělej to dokola jak nejlíp si myslíš, že umíš, a ono to přijde. :hug:

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 10.10.14 15:14

@wesny me dcera taky oznámí že zrovna kaká ale do plinky :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >