Dva útvary na vaječníku

Anonymní
30.3.21 18:09

Dva útvary na vaječníku

Dobrý den prosím mám dotaz už tři týdny mě bolí pod levým zebrem, tak dneska na mě došla řada a po čekání se dostala na Sono břicha… Našli jen zvětšenou slezinu ale??? Pro paní doktorku bylo zarážející že v levém ovariu vidí dva útvary skoro 6cm velké :( co to může být? Jsem po menstruaci..Tet mě odesílá k mému gynekologovi tomu jsem volala a vezme mě až příští středu. Chtěla bych prosím jen radu třeba od někoho kdo to měl, zná atd prosím :,( :,( děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.3.21 18:11

Tak já mám na pravé straně cystu–taky 6 cm
Kontrola po MŠ, jestli sama nezmizí, pokud ne, budeme to řešit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 18:14

A jak se to řeší prosím? Mám to už tři týdny bolesti v levé straně. az pod žebro myslela sem že je to slinivkou ale není.

• Citovat
  • Nahlásit
5262
30.3.21 19:45

Léky a když nic, tak operačně. Pokud je to funkční cysta, tak může s menstruací odejít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 19:54

Děkuji…a jak zjisti jestli to je funkční nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
57745
30.3.21 20:01
@Anonymní píše:
Děkuji…a jak zjisti jestli to je funkční nebo ne?

No na gynekologii přeci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
30.3.21 20:50
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím mám dotaz už tři týdny mě bolí pod levým zebrem, tak dneska na mě došla řada a po čekání se dostala na Sono břicha… Našli jen zvětšenou slezinu ale??? Pro paní doktorku bylo zarážející že v levém ovariu vidí dva útvary skoro 6cm velké :( co to může být? Jsem po menstruaci..Tet mě odesílá k mému gynekologovi tomu jsem volala a vezme mě až příští středu. Chtěla bych prosím jen radu třeba od někoho kdo to měl, zná atd prosím :,( :,( děkuji moc

Ja nejsem dr.ale 6 cm cysta nevyroste za tyden, ry nechodis na pravidelne prohlidky na gyndu s Uzv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 21:19

Byla jsem v Lednu a říkal za půl roku že se uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
57745
30.3.21 21:24

@lilith1 hele,taky chodím co půl roku a teď na kontrole cysta :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie