Dva zaměstnavatelé při RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 07:38
Dva zaměstnavatelé při RD

Dobrý den, prosím o rady, anonym z důvodu, že nechci, aby někdo věděl, že budu měnit zaměstnání.
Jsem zaměstnaná na hlavní pracovní poměr u zaměstnavatele A, momentálně na RD, kterou mám ještě víc, jak půl roku.
Příští týden budu podepisovat smlouvu na plný úvazek u zaměstnavatele B, ale začalo mi vrtat hlavou, jestli vůbec můžu podepsat smlouvu, když jsem pořád zaměstnaná u zaměstnavatele A.
Původně jsem myslela, že výpověď dám, až mi doběhne RD, ale teď nevím a pokud bych chtěla dát výpověď teď nestihnu dát výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou do data nástupu u zaměstnavatele B.
Může mi dát zaměstnavatel B smlouvu na hlavní pracovní poměr?
Stačí, když dám výpověď do plánovaného nástupu u zaměstnavatele A (tedy až mi doběhne domluvená doba po kterou mi zaměstnavatel drží místo)?
Chápu správně, že pokud mi rodičovský příspěvek vyplácí úřád práce, platí za mě zdravotní a sociální také tento úřad? Musím hlásit, že budu zaměstnaná a zdravotní a sociální bude tedy platit nový zaměstnavatel B?

Díky moc za rady, samozřejmě se ještě poradím s novým zaměstnavatelem B, ale ráda bych tam šla už připravená.

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34580 příspěvků 25.07.19 08:01

A ukonči pracovní poměr nejméně dva měsíce před koncem RD, abys nemusela řešit co po RD s výpovědní lhůtou.
Hlavní pracovní poměr už neexistuje, můžeš pracovat pro několik zaměstnavatelů.
Pojištění vyřeší nový zaměstnavatel.
Rodičovský příspěvek nemá se zaměstnavatelem nic společného, ten budeš čerpat a nic na up hlásit nemusíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 08:10

@matkabagristy perfektní, díky moc za odpovědi. Doufala jsem, že to tak nějak bude, ale jistá jsem si nebyla.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67414 příspěvků 25.07.19 08:16

Jeste doplnim, ze pokud maji stejny obor činnosti, tak potrebujes souhlas zamestnavatele A.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 08:23
@j.a.n.i1 píše:
Jeste doplnim, ze pokud maji stejny obor činnosti, tak potrebujes souhlas zamestnavatele A.

Se s dovolením vtirnu. A jak je to s pracovní dobou? Logicky by se neměla překrývat, ale co když se stane to, že někoho bude zajímat, kdy dělám u zamestnavatele B, když u A vykazuju plný pracovní úvazek standardně 40 hodin týdně a na pracovišti A jsem fyzicky tři dny v týdnu? Prosím anonym. Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 08:27
@Anonymní píše:
Se s dovolením vtirnu. A jak je to s pracovní dobou? Logicky by se neměla překrývat, ale co když se stane to, že někoho bude zajímat, kdy dělám u zamestnavatele B, když u A vykazuju plný pracovní úvazek standardně 40 hodin týdně a na pracovišti A jsem fyzicky tři dny v týdnu? Prosím anonym. Děkuji

Tak nemusíš přece pracovat u něj, ale z domu a práci u zaměstnavatele jen odevzdávat a nebo tam být jen ty 3 dny v týdnu a zbytek dělat doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 08:31

@j.a.n.i1 dekuji, nemaji stejny obor cinnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 08:35
@Anonymní píše:
Tak nemusíš přece pracovat u něj, ale z domu a práci u zaměstnavatele jen odevzdávat a nebo tam být jen ty 3 dny v týdnu a zbytek dělat doma.

Tak jsem to myslela, akorát se vynořil dotaz, kdy dělám práci pro zamestnavatele B, když 40 hodin (včetně práce doma) musim udelat pro A, protože jsem za to placená a dalších 40 pro B, když jsem za to placená taky. :roll:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34580 příspěvků 25.07.19 08:38
@Anonymní píše:
Tak jsem to myslela, akorát se vynořil dotaz, kdy dělám práci pro zamestnavatele B, když 40 hodin (včetně práce doma) musim udelat pro A, protože jsem za to placená a dalších 40 pro B, když jsem za to placená taky. :roll:

tak snad máš tu práci jak vykázat. ;)

Amelie30
Závislačka 3097 příspěvků 25.07.19 08:43

Můžeš pracovat, buď v klidu. :lol:

Filanda
Závislačka 4675 příspěvků 25.07.19 08:53
@j.a.n.i1 píše:
Jeste doplnim, ze pokud maji stejny obor činnosti, tak potrebujes souhlas zamestnavatele A.

Můžu se zeptat jak se přesně posuzuje stejný obor činnosti? Pokud budu třeba v cestovním ruchu dělat outgoing pro firmy a půjdu při RD někam na incoming (spolupráce se zahraničními CA) bere se to tak, že oboje je cestovní ruch, tedy stejný obor nebo tak, že jsou to úplně jiné segmenty trhu s jinou klientelou a tudíž si firmy nekonkurují a není to stejný obor? Mozna budu brzy v situaci podobné téhle nastíněné.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67414 příspěvků 25.07.19 09:05
@Anonymní píše:
Se s dovolením vtirnu. A jak je to s pracovní dobou? Logicky by se neměla překrývat, ale co když se stane to, že někoho bude zajímat, kdy dělám u zamestnavatele B, když u A vykazuju plný pracovní úvazek standardně 40 hodin týdně a na pracovišti A jsem fyzicky tři dny v týdnu? Prosím anonym. Děkuji

Pracovní doba nikoho nezajímá… Max bude zaměstnavatele zajímat, že neodvádíš dobře svou práci.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67414 příspěvků 25.07.19 09:06

@Filanda Bere se oboje jako cestovní ruch. Dokonce se jako stejný obor činnosti může brát i to, co má firma pouze v rejstříku, i když to reálně nevykonává.

Filanda
Závislačka 4675 příspěvků 25.07.19 10:08
@j.a.n.i1 píše:
@Filanda Bere se oboje jako cestovní ruch. Dokonce se jako stejný obor činnosti může brát i to, co má firma pouze v rejstříku, i když to reálně nevykonává.

Tak to je docela přísné. Budu muset případně vymyslet co s tím. Souhlas zaměstnavatele by měl být předpokládám písemný. Pokud souhlas mít nebudu, je tam nějaký jiný potenciální postih než okamžité rozvázání pracovního poměru u prvního zaměstnavatele ze strany zaměstnavatele?

Váš příspěvek
Reklama