Dvě smlouvy na HPP

130
14.8.20 13:52

Dvě smlouvy

Maminky prosím poradíte. Jsem stále zaměstnána na dobu neurčitou, nyní na neplacenem volnu po RD. Nyní se mi vyskytla možnost pracovat na HPP u úplně jiného zaměstnavatele. Chtějí abych nastoupila co nejdriv. Ale ještě nemám vyřešen odchod u původního zaměstnavatele ( ale v minulosti jsme se bavili, že odchod dohodou nebude problém). Paní z personálního má dovolenou. Mohu podepsat novou smlouvu a odchod dohodou vyřešit az poté? Lze vůbec mít dvě smlouvy na HPP? A ještě prosím je nutné dohodu o odchodu podepsat osobně?
Děkuji moc za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4798
14.8.20 13:57

Muzete mit smluv na HPP kolik jen chcete. A urcite jakekoliv ukonceni PP je nutne osobne posepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
14.8.20 14:57

HPP můžeš mít třeba tři, pokud je budeš stíhat časově a organizačně.
Jestliže chceš ze stávající práce odejít, vyjednej si odchod, samozřejmě písemně. Slib o ukončení dohodou jen tak per huba je sice hezký, ale realita pak může být jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72941
14.8.20 15:37

@milami Tak zas jestli ma neplacene volno jeste na nejakou dobu, tak proste muze podat výpověď a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
14.8.20 18:16

Děkuji, já hlavně nevedela zda mohou být soucastne 2smlouvy na HPP, než se domluvi zrušení té první. Rada bych odešla dohodou, i dle domluvy zatím jen ústní to snad nebude problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama