Dvojčátka 18 týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabina1812
Povídálka 18 příspěvků 21.03.19 11:23
Dvojčátka 18 týden

Je tu někdo kdo čeká dvojčátka a je v 18 tt? Chci se zeptat, kdy jste citily první pohyby miminek? Je to mé první těhotenství a nemůžu se dočkat až je budu cítit a vědět, ze jsou v pořádku :-)

Reakce:
amitrama
Stálice 98 příspěvků 21.03.19 12:20

@Sabina1812 ahoj, je tady diskuze Dvojčata 2019, přidej se :) . Jinak já jsem dnes 16+6 A mám pocit hlavně ráno když se prevalim na záda a natahnu se že se tam začnou mrvit. Stalo se mi to už párkrát tak si myslím že jsou to miminka. Ale taky jsem nedockava a tesim se na poradne pohyby.

Sabina1812
Povídálka 18 příspěvků 21.03.19 12:38
@amitrama píše:
@Sabina1812 ahoj, je tady diskuze Dvojčata 2019, přidej se :) . Jinak já jsem dnes 16+6 A mám pocit hlavně ráno když se prevalim na záda a natahnu se že se tam začnou mrvit. Stalo se mi to už párkrát tak si myslím že jsou to miminka. Ale taky jsem nedockava a tesim se na poradne pohyby.

Jojo přidám se :-) já právě když si lehnu na zadá a břicho se napne, tak cítím, takové neumím to popsat, ale tlaky jak se mi tam něco hýbe, ale zatím, ze by se mi pohlo bříško, tak to nic :-(

Váš příspěvek
Reklama