Dvojčátka - podzim 2016

Anonymní
3.6.16 14:14

Dvojčátka - podzim 2016

Ahoj holky, bohužel musím anonymně, ale je tu ještě někdo, kdo čeká dvojčátka na podzim 2016? čekáme dvojvaječné, přirozeně počaté, pohlaví je překvapení i pro nás a to, že jsou miminka dvě je překvapení pro okolí. Proto anonym. Termín porodu máme 7. října. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1720
3.6.16 14:45

Ahojky, dvojčátka nečekám. Jenom jednoho prcka :) zatím to bohatě stačí…ale píšu, protože mě zaujalo to, že pro okolí budou dvojčata překvápkem. To když se Vás na mimčo někdo z rodiny zeptá, tak mluvíte jenom v jednotném čísle? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
3.6.16 17:24

Ahoj, já čekám dvojvaječné dvojčátka na přelomu října a listopadu. Pohlaví už tušíme. Jsem 19tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 20:40

Já se hlásím do klubu. Také čekám dvojvaječná dvojčátka na přelomu října a listopadu. Budou to 2 holky, jsem z toho nadšená! Chtěla jsem to nechat jako překvapení, ale nevydržela jsem to. Kromě toho už mám docela velký břicho, který mě může prozradit. Doma mám již dceru 2 roky a 4 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
3.6.16 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, bohužel musím anonymně, ale je tu ještě někdo, kdo čeká dvojčátka na podzim 2016? čekáme dvojvaječné, přirozeně počaté, pohlaví je překvapení i pro nás a to, že jsou miminka dvě je překvapení pro okolí. Proto anonym. Termín porodu máme 7. října. :mavam:

Předpokládám, že jsi ta stejná anonymní, která před nedávnem plašila, že dvojky jsou mo-mo (a taky v diskuzi slibovala, že dá vědět, jak dopadli ;) )… https://www.emimino.cz/…osti-259196/ Takže nakonec dvojvaječná, to je super, proti jednovaječným mo-mo je to krása :) Tak se statečně držte minimálně do září :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.16 09:50

@fragola ahojky.. jsem to ja :-) podle genetickeho UZ to vypada na dvojvajky, protoze maji placenty daleko od sebe. Jedno na predni strane, druhe na zadni strane. Ale s jistotou to pry rict nemuze :mrgreen: takze fakt super :-D :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.16 09:51

@Sinquinita ahojky. Ano. Je tam pred okolim jedno ditko. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.16 09:53

@Čajová.panenka tak u me si myslelo okoli i u prvniho a druheho ditka, ze cekam dvojcata, protoze jsem mela velke bricho. Ted uz jim to tak ani neprijde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24840
5.6.16 09:57
@Anonymní píše:
@fragola ahojky.. jsem to ja :-) podle genetickeho UZ to vypada na dvojvajky, protoze maji placenty daleko od sebe. Jedno na predni strane, druhe na zadni strane. Ale s jistotou to pry rict nemuze :mrgreen: takze fakt super :-D :think:

Tak to je fakt super. Jsem ráda za vás, že to takhle dopadlo. Ty mo-mo by nebyly žádná sranda. Tak se držte a ať těhotenstvím proplujete bez problémů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.16 09:57

To jsem rada, ze nejsem sama, doma mam uz dve deti, tak bude veselo a shanime sedmimistne auto, neda se nic delat :mrgreen:
@fragola prosim te, kdyz s detmi nekam jedete, jak jezdite? Dve auta? :D

Zacala jsem 23.tt., pohyby uz jsou fakt znatelny, ale uzivam si to, po prvnich mesicich ukrutnych nevolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
24840
5.6.16 10:00

Jo, jo, dvě auta, jinak to u nás nejde. Na jedno je u nás už moc lidí :lol:
Gratuluju k pohybům :kytka: Jak máte vlastně věkově ty dvě děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.16 10:20

@fragola 3 roky a 18 měsíců :-) v době narození bude synovi cca 3,5 roku a dceři 22 měsíců, bude to asi hodně náročné, ale zvládne se to :-)

• Nahlásit
  • Citovat
24840
5.6.16 10:35
@Anonymní píše:
@fragola 3 roky a 18 měsíců :-) v době narození bude synovi cca 3,5 roku a dceři 22 měsíců, bude to asi hodně náročné, ale zvládne se to :-)

No, sranda to nebude, ale zvládnete to určitě. Já jsem se ani tak nebála péče o děti, ale spíš těhotenství a předčasného porodu, z toho jsem měla oči jako houpací kůň :zed: Naše nejmladší měla v době narození dvojčat 14m, to byla taky legrace :lol: Jsem si pěkně malovala, jak si pořídíme nový sourozenecký kočár, protože jsem počítala s jedním dítkem. A bum, dvojčata. Tak jsme pak řešili trojkočár. No a jezdím s ním do teď, jen jsme trochu vyměnili osazenstvo. 3 letá už chodí pěšky, dvojky se vozí a přibylo k nim miminko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.16 10:40

@fragola to si nedokážu představit, takových děti :-D vím, že to bude náročné, vím, že budu jak mumie nevyspalá, ale také se děsím spíše toho, abychom donosili. Při představě, být několik týdnů v nemocnici a doma dvě malé děti, to není úplná hitparáda :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.16 10:43

@fragola A takže vy už nemáte jen 9dětí, ale 10?? Kolik jich je ještě v plánu? :mrgreen: Jak máte velký dům? Mě tohle hrozně moc zajímá, u nás si ťukají na čelo, proč jako třetí dítě…ale nějak nechápou, že je to jen a jen naše věc :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama