Dvouleté dítě teplota, nejí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
irca11
Kelišová 6068 příspěvků 13.11.14 09:53
dvouleté dítě teplota,nejí

Dobrý den chci se zeptat, mám dvouletou dceru, nikdy neměla teplotu, dva dny ma 38, večer 38,5 ted ráno po sirupu už bez teploty zatim ale tosamé bylo i včera dopoledne..ale večer teplotu bude mít asi určitě jako předešlé dny. Vůbec nejí nechce nic, pít také moc nechce ale nutim to do ni alespon aby chtěla brčkem to ji baví tak alespon trošku pije, s hrničku pít nechce vubec.
chci se zetat mohla by to být třeba angína???mala anginu nikdy neměla a koukam ji do pusinky a moc tam toho nevidím…tak nevim zda jít zítra k dr. k tomu má teplotu. jinak ji vubec nic není nemá rýmua ni kašel-spí hezky celou noc.
aLe leze ji stolička zahlédla jsem kousek ma už venku.
Máte někdo zkušenosti že by byly teploty když leze zub a že by vám dítě nejedlo:
A když pujdu k dr.tak mi třeba řekne, to ej tim zubem…ale alespon by vyloušila angínu…doted byla dcera zdrava bez teplot a i teplotu neměla ani když ji lezly zuby až ted.
dávámvm zatim sirup nurofen ale jinak nemam zkušenost, zda zaběhnout radji koupit čípky?

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 13.11.14 09:56

Angina boli, to by si dcera stěžovala. Od zubů to určitě být může, stejně tak jako nechutenství. K dr.bych zatím nechodila, když teplota nebude stoupat.

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 13.11.14 10:00

@irca11 syn odmítá jídlo kdykoli má teplotu (i když se jedná o obyčejnou dvoudenní virozu). Já když mám teplotu, tak taky nemám na jídlo ani pomyšlení :nevim:

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.11.14 10:03

Já bych se přiklonila k tomu, že je to k té stoličče, pokud jí teptota nebude stoupat, k doktorce bych nešla

Akras2
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 13.11.14 10:04

No že angína bolí souhlasím. Ale naše malá měla angínu letos a že jí bolí v krku mi teda rozhodně neřekla a to už jí budou čtyři.
Počkala bych do zítřka. Může to být třeba i šestá nemoc. Hlídej jestli nemá nějakou vyrážku. Pokud teplota poleze tak s ní ráno zajdi ať nelítáte o víkendu na pohotovost.

MARKETAB81
Závislačka 3611 příspěvků 13.11.14 10:08

My měli něco podobného cca před měsícem a byla to viroza s afty, normálně jsem to nejdřív v pusině neviděla, až když tam dr. posvítila baterkou mělo to až vzádu v krku. Hodně pít a na dezinfekci jsme dávali takový ten gel co se dává i na rostoucí zoubky, navíc jsme také původně měli podezření na zuby, takže tím by se mohl vyřešit i ten druhý problém. Pokud by byly teplota i dnes zítra bych určitě k dr. zašla.

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 13.11.14 10:10

U nás to začalo stejně..nakonec z toho vylezla herpangína. K tomu jí taky lezou zoubky a má z toho chycený ouško

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 13.11.14 10:11

Jinak nejí 3 den, nebo minimálně :(..já bych tam zašla

irca11
Kelišová 6068 příspěvků 13.11.14 10:13

Vyrážku zatim nemá o 6 té nemoci jsem také četla a take si říkam že s etřeba osype, nebo vypuknou neštovice…mala neměla ani nikdy virozu, a s anginou nevim ona neřekne zda boli max že ji třeba boli hlava ruka ale v krku to neřekne. a trmacest sesni autobusem protože dojíždím s vesnice a pak přes město se mi také moc nechce.
Tak uvidím jak se to bude vyvýjet. Že by s ní takto mávla ta stolička???
doted jsme nikdy nevěděly když ji lezly zuby…prostě bez problémů a ted ten posledni zoubek s tepotou.ted si tu zpívá a hraje si taka si sirup zabral, jen tedy nejí.

Příspěvek upraven 13.11.14 v 10:20

irca11
Kelišová 6068 příspěvků 13.11.14 10:16

@MARKETAB81 take ji dozadu do krku nevidím, ona tu pusinku otevře dost malo, a afty jsem take nezahlédla tak uvidím zítra.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 13.11.14 10:31

Ahoj!

Teplotu 38,5 bych rozhodně nesrážela (já teda nesrážím i více). To je v podstatě přirozená obrana těla a tím, že ji srazíš, tak jí vůbec nepomůžeš.
Vím, že je to těžké, zvlášť pokud má dcera teplotu poprvé.

K doktorovi se chodí až po třech dnech horeček. Pokud teda k tomu nemá i jiný problém.

Přidávám článek (já vím, už se opakuju)… http://www.azrodina.cz/…sile-horecky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >