Bolava pipka u dvoulete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 18:39
bolava pipka u dvoulete

Ahoj, prosím o radu. V sobotu mi holcicka u mytí pipky začala plakat. V neděli nic. V pondělí ráno si stěžovala že ji bolí. Barvu měla normální. Nezapachala. Dnes jsem na ni koukla a měla ji jako odrenou. Zítra s ní zajedu k dr. Mě teď zajímá čím ji teď muzu ulevit. Pripadne, co to může být u tak malého děvčátka. Malá chodí 3× týdne do jeslí. Hodně tam jezdí na motorkach. Může to být z toho?

Reakce:
kabab
Závislačka 4424 příspěvků 11.11.14 18:47

Tak ja nevím z čeho všeho to může být, ale první co mi napadlo, jestli ti nezačala masturbovat. Naše holčička v tomhle věku začala, nejdriv v autosedačce. Taky ji pak měla podrážděnou..Těžko říct co to může být u vás.

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 18:48

Jo tak masturbace je u nas docela častá. Nicméně na sebe nesahá nijak víc než jindy.

kabab
Závislačka 4424 příspěvků 11.11.14 18:53

Může si ji o něco odírat..třeba v tom autě, nebo když usíná a ty to ani nemusíš vědět. Naše teda postupem času přitvrdila a trošku zarudlou a citlivou ji pak měla :roll: :roll:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 11.11.14 18:55

Holky jí mívají červenou i po jednom odpoledni na kole, takže z motorky to klidně být může.

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 19:00

No autem teď nejezdime. A usíná i spí s námi. Jako uplne to nevylucuji, protože byla i dost drastická. Nicmene ona se o nic neotira. Spíš si v ní koume rukou.

Uživatel je onlinea.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.11.14 16:38

Přesně toůe jsem řešila u své tříleté dcery, stqžuje si, že jí bolí, zarudlou jí nemá, nezapáchá, ale jednou sem si všimla, že jí taky měla jakoby odřenou s tečkama krve.. řekla jsem to dr ( moč byla v pořádku ) a prý je to něco jako kvasinky doporučila : nekoupat, jen sprchovat, nemít mýdlem, jen vodou popřípadě nějakým mýdlem přímo k tomu určeným, nepoužívat na spodní prádlo aviváž a žehlit alespon rozkrok na těch kalhotkách, pak prý dávat laktobacily a napsala nám fungicidin.. přestala sem koupat, kalhotky poctivě žehlím, pouívám na ně jen ocet místo aviváže, po sprše namažu fungicidinem a máme po problému :pankac:

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 27.12.14 21:34

Ahoj holky máme skoro stejny problém malá ma zarudlou jak kdyby krvavou pipku, divne zapácha, a mala si stežuje že bolí.
Byla sem sní na gynde ale mala ma od tedy trauma nechce na sebe nechat šahnout, pláče prosí at jí necháme :roll: a ja na to nemám sílu už koukat, dostala čípky ale ja jí to tam nestrčím nejde mne to :,(
koupu jí v repíku, hermánku, nekdy v hypermangánu, nekoupu jenom sprchuju.
nevím co to je

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >