E-coli a Enterococcus faecalis v moči v těhotenství

Anonymní
1.5.21 17:11

E-coli a Enterococcus faecalis v moči v těhotenství

Ahoj, jak jste se zbavovaly této havěti v těhotenství? Je to záležitost, která trápí ženy i mimo těhotenství, takže tu může být hodně těch, co tím prošly před i v těhotenství. Poraďte mi, krom antibiotik, jaký režim jste dodržovaly, co vám pomohlo? Jsem teprve na konci 15 týdne a mám to jak v moči, tak ve vaginálním stěru :,( Antibiotika mám dle citlivosti Macmiror normálně polykací po 8 hodinách na 5 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7569
1.5.21 18:28

Pridej polykaci probiotika. Ja nedam dopustit na ty od Swiss. Jeste muzes zkusit Hylak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 18:55
@Tarjei píše:
Pridej polykaci probiotika. Ja nedam dopustit na ty od Swiss. Jeste muzes zkusit Hylak.

Swiss znám a tuto značku mám ráda, je kvalitní. Ale ten Hylak byl zřejmě příčinou, proč s E-coli tak dlouho bujuju (už před těhotenstvím). On totiž vytváří prostředí pro E-coli, aby se jí dařilo - je to v příbaláku a já ho měla ráda, protože mi fugoval na dráždivý tračník. Brala jsem ho průběžně sem tam několik let, ale určitě každý týden trochu. Dnes jsem to právě konzultovala s magistrem v lékárně, tak jsme došli k tomuto závěru.
Probiotika přidám ;)

• Citovat
  • Nahlásit
4905
1.5.21 21:57

Na e coli mi pomohla Blokurima. Ale ta ti nepomůže na enterokoka. :nevim:
Mě trápí streptokok v těhotenství. Už jsem měla 3× ATB. :nevim:
První v 1 trimestru, druhé v druhém a třetí teď v třetím. :nevim: Teď už jsem je nechtěla, ale pro jistotu jsme se s doktorem na ATB domluvili, aby nedošlo k předčasnému porodu. :nevim:
Jinak mě tedy ATB na 5 dní nepomohou. Musím je mít vždycky alespoň na 10 dní. :nevim:
Prostě mě cestruje streptokok k pochvy do močového měchýře. První se objeví v pochvě a za čas je v moč. měchýři. A to piji 3 litry denně. A i tak se tam dostane.
Dobrá je i Lichořeřišnice, ale ta se v těhotenství nemá. :nevim:
Přeji ať ti atb rychle zaberou a nevrátí se ti to. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat