Angel sound poslech srdíčka

32
1.5.21 14:15

Angel sound poslech srdíčka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jste používali Angel sound a jak často? Ptám se z toho důvodu že jsme od začátku měli nějaké problémy lékaři nás strašili s tím nejhorším scénářem. Rozhodli jsme se že pořídíme angel sound pro mé uklidnění hlavně.

Použily jsme ho 27.4 na minutu našli jsme srdíčka hned.
Včera jsme museli na kliniku na krev a čekali jsme dlouho navíc jsme seděli i dlouho v autě měla jsem už bolesti… Tak jsem sáhla po AS našla jsem obě za 50vterin (stopovala jsem to) a dnes jsem po něm sáhla opět jen pro jistotu opět se stopkami 40vterin to trvalo. Dále počkáme až do kontroly kterou máme 12.5… Myslíte že to nevadilo takhle po sobě krátkou dobu? A už vážne na to teď nesahnu. Potřebovala jsem se uklidnit.

Jsem 11+2TT dvojčátka bi-bi předem děkuji za odpovědi a přeji krásný den :srdce:

Příspěvek upraven 01.05.21 v 15:00

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
523
1.5.21 14:27

To se divím, že takto brzo něco najdete. Jestli spíš neslyšíte svůj tep. Já našla až od 17 tt v druhem těhotenství na 100% a kolikrát jsem měla potíž to najít po 2 minutách. Jinak neublíží to v takové frekvenci a délce, co to aplikujete.

• Nahlásit
32
1.5.21 14:34

@PETRAKIM děkuji jste moc hodná, jinak taky jsme se divily ale ano jsou to jejich srdíčka. My jsme před prvním použitím koukali na návody a videa.. A taky jsme zkoušeli na pritele srdíčku a je to opravdu rozdíl navíc údery byly dá se říct indeticke jako na videích :) jsme si jisti. Jen mě zajímalo jestli jak to nevadí vážně jen pár vteřin stopovala jsem to schvalne. Ale vy jste me uklidnila děkuji :)

• Nahlásit
16494
1.5.21 14:35

Dítě jsem našla někdy od 10tt, určitě to bylo dítě, používala jsem max 1×tydne na cca 15-20vterin. V týdnu kdy byla kontrola jsem ho nepouzivala vůbec @LillyCHeer

• Nahlásit
905
1.5.21 14:37
@LillyCHeer píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jste používali Angel sound a jak často? Ptám se z toho důvodu že jsme od začátku měli nějaké problémy lékaři nás strašili s tím nejhorším scénářem. Rozhodli jsme se že pořídíme angel sound pro mé uklidnění hlavně.

Použily jsme ho 27.4 na minutu našli jsme srdíčka hned.
Včera jsme museli na kliniku na krev a čekali jsme dlouho navíc jsme seděli i dlouho v autě měla jsem už bolesti… Tak jsem sáhla po AS našla jsem obě za 50vterin (stopovala jsem to) a dnes jsem po něm sáhla opět jen pro jistotu opět se stopkami 40vterin to trvalo. Dále počkáme až do kontroly kterou máme 12.5… Myslíte že to nevadilo takhle po sobě krátkou dobu? A už vážne na to teď nesahnu. Potřebovala jsem se uklidnit.

Jsem 11+2TT dvojčátka bi-bi předem děkuji za odpovědi a přeji krásný den :srdce:

A nebyl to spis vas tep? Respektive kor u dvojcatek. Neni zrovna lehky ty srdicky najit 😀.
Ja taky cekam dvojcata a jen jsem si to zkousela u kamaradky.
Casto by se to pouzivat nemelo, ale za me je to vec, ktera by me akorat stresovala.
Dokud nejdou citit pohyby, tak ok. Clovek se chce uklidnit.
Ale moc nechapu k cemu je dobry slyset v urcitou chvili srdicko/srdicka, kdyz za pet minut muze byt vse jinak.

Navic se casto stava, ze srdicko najit nedari (podle me je fakt zvlastni, ze je najdete tak rychle a obe, ale nechci vam krivdit) takze jsou pak zensky akorat vystresovany.
Za me proste ne, situace se muze zmenit z minuty na minutu a stejne s tim nic nenadelate.

• Nahlásit
6034
1.5.21 14:38

Ale sahnes. Vyhod ten nesmysl. Kdyby jim prestalo bit srdce, tak už stím stejne nic nikdo neudela. Dokud jsou v deloze je to porad buď a nebo až do porodu. Kor u dvojčat. Preju klidne těhotenství, tenhle nesmyslnej stres ti akorát hodně uskodi.

• Nahlásit
6034
1.5.21 14:40

A to co slyšíš muze být pupečník, zní to úplně stejně jako srdce, nějak se mi nechce verit že jsi nasla ve 12tt obě srdce dvojčat, stím mají problém i doktoři, navíc takhle brzy se nevyšetřuji poslechove, protože jdou špatne nalézt kvůli velikosti.

• Nahlásit
32
1.5.21 14:42

@janikema90 děkuji :) ano jsme si vědomi toho co jste mi napsala. A jsme si na 100% jistý že to byly srdíčka ❤ ❤ spíš mě jen zajímala moje otázka na kterou jsem se ptala, dále již užívat nechceme. Zajímalo mě jestli nevadilo když jsem pouzila dva dny po sobě na méně než minutu. Jestli to taky někdo tak měl.. :)

• Nahlásit
1026
1.5.21 14:45

@LillyCHeer Používala jsem ho cca od 11tt do cca 20tt pak už jsem cítila pohyby takže nebyl důvod. A používala jsem každý den, ze začátku déle tak minutu ( než jsem srdíčko našla),pak když už jsem ho našla hned, tak jsem jen poslachla a vypla takže cca 20 vteřin. Mala má skoro rok a půl a vypadá a chová se naprosto v pořádku.

• Nahlásit
32
1.5.21 14:48

@Lucie1906moc děkuji za odpověď na mou otázku jste moc hodná :) přeji krásný den :)

• Nahlásit
1995
1.5.21 14:55

Já používala až do porodu. Slyšela jsem prvně v 9tt nebo 10 tt používala jsem ho na chviličku na minutu max klidně několikrát týdně.. Měla jsem šílené problémy a uklidnovalo. Mě to že tam to srdíčko je. Pak jak už byly pohyby 5sk už moc ne… Občas Teda když se malá nechtěla hýbat a měla jsrm pocit že je nějaká lenivejsi… Pokud nepisliuchate půl hodiny denně v5ak se není čeho bát :srdce:

• Nahlásit
32
1.5.21 14:58

@Ufinka87 ne to vážně ne, ani jsem použít nechtěla. Bylo to pro uklidnění po dlouhé cestě jak jsem již psala.Bylo to vážně pár vteřin, a na to konto jsem se chtěla zeptat jiných žen které tez použily takhle po sobě. A děkuji za vaši odpověď. :srdce:

• Nahlásit
1995
1.5.21 15:03

@LillyCHeer nebojte miminku to neublíží a raději klidnější maminka než maminka s nervama v kyblu. Na Angelsounds nedám dopustit zachránilo mi to duševní zdraví v těhu

• Nahlásit
32
1.5.21 15:07

@Ufinka87 jste úžasná děkuji :srdce:

• Nahlásit
836
1.5.21 15:08

@LillyCHeer urcite to skodlive neni kdyz se posloucha obcas. Ikdyby 5minut denne tak se nestane vubec nic. Asi by se to nesmelo prodavat kdyby to pusobilo skodlive na plod. Ja poslouchala denne v obou tehotenstvich deti od 12.tt do 20.tt. Potom jak se pres den moc nehybaly tak jsem si poslechla jestli je vsechno v poradku. A deti jsou zdrave a sikovne. Zadne nasledky to nezanechalo. Takove koureni, alkohol, drogy jsou daleko skodlivejsi nez tohle ;)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat