Reklama

E-shop a vše okolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 16:46
E-shop a vše okolo

Ahoj všichni :mavam:

Ráda bych se touto cestou zeptala na několik otázek ohledně podnikání přes internet. Jelikož se zde dovím téměř vše :palec:

Vy co podnikáte, jak jste řešili začátky?
Jsem na RD, a tak beru tuto příležitost, jako skvělou možnost, začít podnikat, vím, začítkem to nebude žádný majlant, ale co postupem, rozjely jste to některá tak, že už se nemusíte vracet do klasického zaměstnání? :andel:
Mam maximální podporu muže, finance do zařátku svoje, takže zadlužení nulové.
Prosím anonym, finance, podnikání, nebo smazat…

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 10.01.17 16:52
@Anonymní píše:
Ahoj všichni :mavam:

Ráda bych se touto cestou zeptala na několik otázek ohledně podnikání přes internet. Jelikož se zde dovím téměř vše :palec:

Vy co podnikáte, jak jste řešili začátky?
Jsem na RD, a tak beru tuto příležitost, jako skvělou možnost, začít podnikat, vím, začítkem to nebude žádný majlant, ale co postupem, rozjely jste to některá tak, že už se nemusíte vracet do klasického zaměstnání? :andel:
Mam maximální podporu muže, finance do zařátku svoje, takže zadlužení nulové.
Prosím anonym, finance, podnikání, nebo smazat…

Známá. Ale ne eshop. Dělá depilace a kosmetiku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 16:56

@Bábrdl spíš bych chtěla osobní postřehy a zkušenosti, no ale, vede se kamarádce dobře? Nevíte, jak těžké to měla na začátku?
Počítám s nějakou propagací typu fb stránky, vizitky, letáky, příp internetová reklama :think:

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 10.01.17 16:58
@Anonymní píše:
@Bábrdl spíš bych chtěla osobní postřehy a zkušenosti, no ale, vede se kamarádce dobře? Nevíte, jak těžké to měla na začátku?
Počítám s nějakou propagací typu fb stránky, vizitky, letáky, příp internetová reklama :think:

Rozumím. Ona je to spíš známá.
Začínala, že nabízela kosmetiku a zábaly a masáže. To jí moc nefrčelo, ale pak přidala depilace a to bylo terno.

maty1983
Závislačka 3976 příspěvků 10.01.17 17:00

Ja jsem na rd a jako osvc uz si privydelavam rok…pokud mas otazky, tak do sz prosim ;)

Tate
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 10.01.17 17:28

Záleží, v čem byste chtěla podnikat, jestli je po tom na trhu poptávka…
Nechci psát nic konkrétně, jsem tu mezi známými inkognito, ale eshop jsem rozjela. Důležitá je počáteční investice a na začátku hodně moc času (kvalitní SEO, dobrá reklama, časté aktualizace), pak už to jde samo. Říká se, že první rok je nejvyšší úmrtnost eshopů. Chce to prostě vyzkoušet. Hádám, že když máte vklad, jedná se o větší částku, takže by vás případná ztráta nijak neohrozila. Často se totiž stává, že v začátcích člověk investuje daleko více, než by vydělal, takže je ztrátový.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 17:40

@Tate no popravdě se toho trochu děsím, hledala jsem věci po kterých je poptávka, tak tam snad problém nebude, ale i tak mám obavy :?

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 10.01.17 18:15

Udělat e-shop je relativně jednoduché a nenákladné. Proto to dělá taková spousta lidí. Hodně záleží na sortimentu a na zdroji zboží. Spousta lidí si myslí, že koupí něco zajímavého v Číně za super cenu a tady to obratem prodají s hezkým ziskem. Jenže mohou nastat poměrně značné prodlevy v dodávkách, kolísat kvalita produkce. Veškeré reklamace od zákazníků padají na hlavu prodejce v ČR a že by zrovna čínské zboží bylo „snadno“ reklamovatelné u dodavatele?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27162 příspěvků 9 inzerátů 10.01.17 18:29

Ano, začala jsem právě takhle na rodičáku a po druhé mateřské jsem se do práce už nevrátila… v tomhle je to fajn, že to má člověk jako vedlejší činnost a může to postupně rozjíždět… a je to bezva, můžu tu mladší vyzvedávat ve školce po obědě, když je potřeba, můžu děti vodit na kroužky a vyřizovat, co je potřeba, nehoní mě žádný šéf, můžeme je na dovolenou třeba na měsíc… mně to tak zatím vyhovuje…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama