Reklama

Zkušenosti s kočárkem Easywalker Mosey+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 15:13
Easywalker Mosey+

Ahoj,

nemáte někdo tento kočárek? Potřebujeme lehký kočárek převážně do města - budu muset vynášet každý den 5 schodíků, co máme u vstupu do domu, a potom sundat korbičku a i s miminkem vynést po schodech do bytu. také často budu používat MHD. Navíc máme malé auto. Proto je u nás lehost a skladnost kořárku opravdu důležitá. Ale zase nechci úplně neodpružený kočárek, jako je Valco…Tento mi zatím přijde naprosto super a prodavačka říkala, že i kvuli lehkosti korbičky je velmi oblíbený. Ale raději bych zkušenosti někoho, kdo ho má, než ho koupíme =)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5413 příspěvků 27.03.18 15:20

My máme EW quatro a je opravdu lehkej a a skladnej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 15:31

@P4ja ale nejde dát sportovní sedačka proti směru jízdy =( Jinak by se mi taky líbil

P4ja
Kelišová 5413 příspěvků 27.03.18 16:19
@Anonymní píše:
@P4ja ale nejde dát sportovní sedačka proti směru jízdy =( Jinak by se mi taky líbil

Tak konzultovla jsem to s několika maminama a říkaly, že jim to nechybělo. A ty, co nopak tohle mají, tak, že stejně děti chtěly sedět a koukt ven, ne na maminu.

Rowena
Kecalka 131 příspěvků 24.04.18 22:59

Ahoj, tak já za sebe naopak můžu potvrdit, že už bych do neotočného kočárku nešla. Moje děti si rády povídaly. Navíc takové 9m miminko otočené do velkého větru od listopadu do března taky asi nebude rádo. Takže fakt zvážit.

Mosey mi přišel fajn, ale za mě až tak odpružený není, buď jako doplňkový kočárek, pokud budeš hlavně nosit a k tomuto pak nebudeš potřebovat koupit golfky, ale jako hlavní kočárek bych ho asi nebrala.

Ale záleží, kde budeš jezdit, jestli máte kočičí hlavy, pangejty a tak

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama