Zkušenosti s kočárkem Easywalker Mosey+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 15:13
Easywalker Mosey+

Ahoj,

nemáte někdo tento kočárek? Potřebujeme lehký kočárek převážně do města - budu muset vynášet každý den 5 schodíků, co máme u vstupu do domu, a potom sundat korbičku a i s miminkem vynést po schodech do bytu. také často budu používat MHD. Navíc máme malé auto. Proto je u nás lehost a skladnost kořárku opravdu důležitá. Ale zase nechci úplně neodpružený kočárek, jako je Valco…Tento mi zatím přijde naprosto super a prodavačka říkala, že i kvuli lehkosti korbičky je velmi oblíbený. Ale raději bych zkušenosti někoho, kdo ho má, než ho koupíme =)

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6359 příspěvků 27.03.18 15:20

My máme EW quatro a je opravdu lehkej a a skladnej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 15:31

@P4ja ale nejde dát sportovní sedačka proti směru jízdy =( Jinak by se mi taky líbil

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6359 příspěvků 27.03.18 16:19
@Anonymní píše:
@P4ja ale nejde dát sportovní sedačka proti směru jízdy =( Jinak by se mi taky líbil

Tak konzultovla jsem to s několika maminama a říkaly, že jim to nechybělo. A ty, co nopak tohle mají, tak, že stejně děti chtěly sedět a koukt ven, ne na maminu.

Rowena
Kecalka 135 příspěvků 24.04.18 22:59

Ahoj, tak já za sebe naopak můžu potvrdit, že už bych do neotočného kočárku nešla. Moje děti si rády povídaly. Navíc takové 9m miminko otočené do velkého větru od listopadu do března taky asi nebude rádo. Takže fakt zvážit.

Mosey mi přišel fajn, ale za mě až tak odpružený není, buď jako doplňkový kočárek, pokud budeš hlavně nosit a k tomuto pak nebudeš potřebovat koupit golfky, ale jako hlavní kočárek bych ho asi nebrala.

Ale záleží, kde budeš jezdit, jestli máte kočičí hlavy, pangejty a tak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >