Zkušenosti s kočárkem Easywalker Mosey+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 15:13
Easywalker Mosey+

Ahoj,

nemáte někdo tento kočárek? Potřebujeme lehký kočárek převážně do města - budu muset vynášet každý den 5 schodíků, co máme u vstupu do domu, a potom sundat korbičku a i s miminkem vynést po schodech do bytu. také často budu používat MHD. Navíc máme malé auto. Proto je u nás lehost a skladnost kořárku opravdu důležitá. Ale zase nechci úplně neodpružený kočárek, jako je Valco…Tento mi zatím přijde naprosto super a prodavačka říkala, že i kvuli lehkosti korbičky je velmi oblíbený. Ale raději bych zkušenosti někoho, kdo ho má, než ho koupíme =)

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4497 příspěvků 27.03.18 15:20

My máme EW quatro a je opravdu lehkej a a skladnej.

Anonymní  27.03.18 15:31

@P4ja ale nejde dát sportovní sedačka proti směru jízdy =( Jinak by se mi taky líbil

P4ja
Závislačka 4497 příspěvků 27.03.18 16:19
@Anonymní píše:
@P4ja ale nejde dát sportovní sedačka proti směru jízdy =( Jinak by se mi taky líbil

Tak konzultovla jsem to s několika maminama a říkaly, že jim to nechybělo. A ty, co nopak tohle mají, tak, že stejně děti chtěly sedět a koukt ven, ne na maminu.

Rowena
Kecalka 129 příspěvků 24.04.18 22:59

Ahoj, tak já za sebe naopak můžu potvrdit, že už bych do neotočného kočárku nešla. Moje děti si rády povídaly. Navíc takové 9m miminko otočené do velkého větru od listopadu do března taky asi nebude rádo. Takže fakt zvážit.

Mosey mi přišel fajn, ale za mě až tak odpružený není, buď jako doplňkový kočárek, pokud budeš hlavně nosit a k tomuto pak nebudeš potřebovat koupit golfky, ale jako hlavní kočárek bych ho asi nebrala.

Ale záleží, kde budeš jezdit, jestli máte kočičí hlavy, pangejty a tak

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama