Kočárek Dorjan Basic Comfort VIP 2018

7
26.3.18 13:35

kočárek Dorjan Basic Comfort VIP 2018

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem?
http://www.dorjan.cz/…ort-vip-2018
vím, že je to novinka. Loni byl model hodně podobný. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1498
29.9.18 21:03

Recenze kocarek DorJan

@LenkKi ahoj, nasla jsi, prosim te, nejake recenze, nebo jsi kocarek nakonec sama koupila? :lol: nejak o nem nemuzu nic moc najit a docela o nem uvazuju, tak bych se rada o neco oprela :) dekuju :)

Pro vsechny- prosim o recenze a zkusenosti :) diky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.18 16:43

@VeruMar Ahoj, kočárek máme a spokojenost ???????? Super je, že je odpružený. Jediné co, tak při tahání do schodů se to odpružení musí přepnout - jsou na to 2 malé úchyty dole u kol, nám to chvíli trvalo než jsme na to přišli ???? Za mě super i do terénu ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
1.10.18 17:37

@Veverice91 diiky :) a mas ten podvozek prestige comfort? Oni ted nabizi vymenu za soft nebo classica. Ten clasica se mi nelibi. A ten soft je nejak celoodpruzeny. Ten comfoet ma dve takove pruziny u zadnich kol. To je to, co myslis? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.18 20:05

@VeruMar Jojo, nam to taky nabizeli :) my mame podvozek Comfort - a jo, presne ty pruziny myslim :D Uz se neumim poradne ani vyjadrit :D Jinak jsme teda koukali i na ten Baby boat 2018, a jsou skoro bez rozdilu, jenom ta rukojet je teda jina..Takze pokud nekam pojedes osobne zeptala bych se na to, protoze rozdil mi prijde ze tam neni, ale v cenove je cca o 3000,– levnejsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
1.10.18 21:40

@Veverice91 no ja taky nasla ten Baby boat, chtela jsem ho, ale na krame meli vystaveny jen ten basic comfort a nikde nemuzu najit zadne recenze na ne.. tak jsem si rikala, ze kdyz jsem si ho osahala,ze to bude lepsi. Ale jestli jsou stejné a fakt tam neni nejaky vyznamny rozdil, tak bych sla do toho levnejsiho.. dekuju moc :) jsem 24.tt a uz docela besnim z toho, ze ani blbej kocar jeste nemam vybranej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
3.1.19 00:15

@VeruMar @Veverice91 @LenkKi
Holky koupily jste nakonec Dorjan? Taky nad ním přemýšlím. Můj první byl taky polský Implast, byl skoro stejný jako Dorjan a byla jsem moc spokojená. Jen jsem ho prodala a teď po 7 letech řeším znovu. :? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.1.19 20:15

Ahoj :) taky uvažuji o koupi kočárku dorjan basic comfort (ale ten hranatější, ne VIP, páč ten VIP má meší korbičku). Viděla jsem ho na prodejně a moc se mi líbil, jen nevím jakou zvolit konstrukci, zda tu základní comfort (přijde mi docela tvrdá, tak nevim jak bude pružit) nebo tu soft?
Koupila z vás některá nakonec tento kočárek a jak ste s ním spokojený?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.7.19 09:39

Ahoj holky. Máte někdo z Vás tenhle kočárek? My ano a potřebovala bych radu. Už od začátku se nám rozjíždí kola viz. foto. Reklamace dvakrát neuznana. Máte někdo podobný problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73240
23.7.19 10:10

@MartiHlou A urcite se rozjizdi, neni to tak umyslne? Tenhle sice nemam, ale nektete sportovni maji kola sklonena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.7.19 10:26

No bylo nám řečeno že je to normální prý to posílali i na kontrolu K vyrobci. Zatím nám to nevadí ale bojíme se právě co to bude dělat až malá bude větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
1.8.19 10:18

@MartiHlou
Mám tuhle konstrukci a takto kola nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...