Kočárek Dorjan Basic Comfort VIP 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkKi
Nováček 7 příspěvků 26.03.18 13:35
kočárek Dorjan Basic Comfort VIP 2018

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem?
http://www.dorjan.cz/…ort-vip-2018
vím, že je to novinka. Loni byl model hodně podobný. :)

Reakce:
VeruMar
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 29.09.18 21:03
Recenze kocarek DorJan

@LenkKi ahoj, nasla jsi, prosim te, nejake recenze, nebo jsi kocarek nakonec sama koupila? :lol: nejak o nem nemuzu nic moc najit a docela o nem uvazuju, tak bych se rada o neco oprela :) dekuju :)

Pro vsechny- prosim o recenze a zkusenosti :) diky :mavam:

Veverice91
Nováček 4 příspěvky 01.10.18 16:43

@VeruMar Ahoj, kočárek máme a spokojenost ???????? Super je, že je odpružený. Jediné co, tak při tahání do schodů se to odpružení musí přepnout - jsou na to 2 malé úchyty dole u kol, nám to chvíli trvalo než jsme na to přišli ???? Za mě super i do terénu ????

VeruMar
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 01.10.18 17:37

@Veverice91 diiky :) a mas ten podvozek prestige comfort? Oni ted nabizi vymenu za soft nebo classica. Ten clasica se mi nelibi. A ten soft je nejak celoodpruzeny. Ten comfoet ma dve takove pruziny u zadnich kol. To je to, co myslis? :)

Veverice91
Nováček 4 příspěvky 01.10.18 20:05

@VeruMar Jojo, nam to taky nabizeli :) my mame podvozek Comfort - a jo, presne ty pruziny myslim :D Uz se neumim poradne ani vyjadrit :D Jinak jsme teda koukali i na ten Baby boat 2018, a jsou skoro bez rozdilu, jenom ta rukojet je teda jina..Takze pokud nekam pojedes osobne zeptala bych se na to, protoze rozdil mi prijde ze tam neni, ale v cenove je cca o 3000,– levnejsi ;)

VeruMar
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 01.10.18 21:40

@Veverice91 no ja taky nasla ten Baby boat, chtela jsem ho, ale na krame meli vystaveny jen ten basic comfort a nikde nemuzu najit zadne recenze na ne.. tak jsem si rikala, ze kdyz jsem si ho osahala,ze to bude lepsi. Ale jestli jsou stejné a fakt tam neni nejaky vyznamny rozdil, tak bych sla do toho levnejsiho.. dekuju moc :) jsem 24.tt a uz docela besnim z toho, ze ani blbej kocar jeste nemam vybranej :lol:

Caklí
Nováček 1 příspěvek 03.01.19 00:15

@VeruMar @Veverice91 @LenkKi
Holky koupily jste nakonec Dorjan? Taky nad ním přemýšlím. Můj první byl taky polský Implast, byl skoro stejný jako Dorjan a byla jsem moc spokojená. Jen jsem ho prodala a teď po 7 letech řeším znovu. :? :nevim:

Nick Martina
Stálice 79 příspěvků 23.01.19 20:15

Ahoj :) taky uvažuji o koupi kočárku dorjan basic comfort (ale ten hranatější, ne VIP, páč ten VIP má meší korbičku). Viděla jsem ho na prodejně a moc se mi líbil, jen nevím jakou zvolit konstrukci, zda tu základní comfort (přijde mi docela tvrdá, tak nevim jak bude pružit) nebo tu soft?
Koupila z vás některá nakonec tento kočárek a jak ste s ním spokojený?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček přiznal: Manželství už dávno nefungovalo, Lilia je ta pravá. Pokolikáté už?

Miliardář Karel Janeček nedávno prozradil, že tentokrát opravdu narazil na... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >