Máte zkušenosti s kočárky - rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lunysek
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 26.03.18 10:22
Kocarek rady

Ahoj holky mate nekdo zkusenost s nejakym z techto kocarku baby design lupo, concord fusion, camarelo malaga, cam dinamico, jane crosswalk? nemam v okoli nikoho kdo by nejaky z nich mel. bydlime v mensim meste takze kocarek bude jezdit spise po chodnicich ale jednou za 14dnu jezdime k babicce a tam je trosku teren. termin mam v srpnu tak bych rada aby se mi do korby vesla mala i s fusakem jeste v lednu :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3135 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 10:36

@Lunysek jestli ti jde jen o velikost - mám camarelo, malá byla velká, a v 7 měsících měla ještě 10 cm prostor, ale bylo to v létě a naučila se chytat za okraje a snažila se vylézt, tak jsem musela přendat do sporťáku, ale na velikost se vleze, jezdí se s ním dobře, je dobře odpružený

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 27 inzerátů 26.03.18 10:40

Mám CAM dynamico (i k prodeji v bazarku) a byla jsem s ním moc spokojená, hluboká korba velká, holky jsou v červnu a srpnu a byly v ní do 9 měsíců.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 26.03.18 18:31

Vezla jsem nekolikrat Camarelo Malagu - hluboky kocar byl vcelku fajn. Sporťák na muj vkus dost nebezpecny - hrozne vratky. Pokud člověk na řídítka pověsil tašku, kočárek se preklapel a dítě letělo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama