Kočarek ABC Design Viper x Condor

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 17:28
Kocarek ABC Design Viper x Condor

Ahoj :) prave vybirame kocarek pro nase miminko. Libi se mi kocarek ABC Design, ale mam dilema mezi radou Viper 4 x Condor 4. Kocarek jsem videla jen Viper 4 a kolecka ma celkem dostatecna, ale ten Condor 4 mi prijde, ze ma vetsi, coz se nam s manzelem libi :think: ten Viper je ma nafukovaci, ten Condor tusim jen gelova. Korby mi prijdou stejne, celkem prostorne. Mate nekdo zkusenosti s temito kocarky? Diky :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ell-Ell
Kecalka 298 příspěvků 22.03.18 18:03

My koupili Viper 4 a prijde mi naprosto super. Jeste se mimi nenarodilo, takze osobne odzkouseno nemam, ale co jsem cetla tak je prave diky koleckum vhodny do terenu. Condor jsem na zivo nevidela, ale ty kolecka mi teda prijdou lepsi u Viperu :palec:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 18:10

@Ell-Ell jako jsou zas takovy robusnejsi, ale zas mensi ;) tak uvidime no :mrgreen: diky :palec:

zudina
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 22.03.18 18:59

Mam kocarek abc viper. Je tezky, korbicka malo hluboka, s fusakem nejde dovrit, do otevrene boudicky desne fouka. Predni kolecka se casto zasekavaji takze kdyz jsem treba na prechodu zaseknu se a auta si klepou na celo proc neprechazim. Kocarek je tak tezky, ze do kopce se skoro neda tlacit, pokud je dite vetsi. Ted navic po peti mesicich uzivani zacal desne vrzat.Fakt nedoporucuju, je to smejd.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 19:20

@zudina ty brdo, tak dekuji za recenzi po vyzkouseni :palec: domu to mame z mesta do kopce, takze jsem nejak hodne tezky kocarek nechtela…a vrzavy teda uz vubec ne, doufala sem, ze bude lepsi teda…koukali jsme i na Britax, pry je dobry, nebo Noordi, ze maji stabilni kontrukci, ale ja jsem porad nerozhodna prave :mrgreen: a nemas nejaky typ na dobry, lehci a vetsi kocarek, co nebude hned vrzat? :mrgreen: prave mimcu bude v zime cca pul roku a chtela sem, aby se veslo s fusake no…

zudina
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 22.03.18 20:24
@Kukacka123 píše:
@zudina ty brdo, tak dekuji za recenzi po vyzkouseni :palec: domu to mame z mesta do kopce, takze jsem nejak hodne tezky kocarek nechtela…a vrzavy teda uz vubec ne, doufala sem, ze bude lepsi teda…koukali jsme i na Britax, pry je dobry, nebo Noordi, ze maji stabilni kontrukci, ale ja jsem porad nerozhodna prave :mrgreen: a nemas nejaky typ na dobry, lehci a vetsi kocarek, co nebude hned vrzat? :mrgreen: prave mimcu bude v zime cca pul roku a chtela sem, aby se veslo s fusake no…

Tak pokud tto mas do kopce tak si ho fakt neporizuj, ma 16,5 kg, ale proste v obchode mi to neprislo, jen se mi libil ale clovek nedomysli ze tam bude i to dite a ze poroste.. mozna vrza jen ten muj, nevim zda nemam vadny kus… jo a kolecka se porad vyfukujou… kamaradka ma jane crosswalk, je s nim spokojena, je lehci a nevrze a taky je do terenu

Ivuska23
Závislačka 4716 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 20:27

@Kukacka123 my máme concord, teda starší verzi, odvozila jsem v něm už dvě děti, teď budu vozit třetí. Hluboká korba sice není moc veliká, vešly se mi tam jen cca 6 měsíců, ale sportak velikej a prostornej. Kolečka má sice takový ty plný, ale dali se k tomu staršímu koupit nafukovací od Jané, stejný kočár jen jina kola. Ale ani ty kola nejsou tak strašný, jen jsou ty plný proste poškrábany, ale není tam zásadní rozdíl mezi nafukovacim a tím pěnovým. Za mě mohu jen doporučit! :palec:

A teď koukám, ale ze mluvím o jiném kočárku :mrgreen: já měla značku Concord, ne typ od značky ABC..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 20:33

@zudina diky :) tezko rict, zda je chyba ve vrzani jen ve vasem nebo to pak udela kazdej…ten Jane uz je mimo nas rozpocet :mrgreen: sice je peknej, ale uz je to hodne…to zas ten Britax je celkem lehkej teda :think: korba ma na dylku 76 cm, tak nevim…

@Ivuska23 no, asi jde o to, jestli to nejak nezmenili a pokud je tak tezkej, tak se mi uz moc nelibi :mrgreen: penovy? :think: tak to nechci vubec… udajne jsou naprd, ze se ojezdi a zapichujou se tam kaminky…ja myslela, ze jsou gelovy…ten Condor je vlastne korbou stejnej jak ten Viper ted, jen ty kola jsou jiny…fakt ted nevim :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 20:34

@Ivuska23 aha, tak to je vyreseno :mrgreen: tohle je ABC Design Condor :P

Ivuska23
Závislačka 4716 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 20:37

@Kukacka123 ještě jak jsem četla o tom Jane, tak mi to nedocvaklo :mrgreen: právě značka Concord a Jané jsou stejné :lol:
A co Gmini? Ten je lehký a i docela velký, hodně lidi chválí.

Ell-Ell
Kecalka 298 příspěvků 22.03.18 20:38

@zudina Tuto odezvu na Viper ctu tedy poprve, zatim jsem cetla jen samou chvalu. Tezsi je, ale pro me pocitove stabilnejsi. No uvdime az vyzkousime :D

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 20:42

@Ivuska23 prave mi nepasovalo, ze by sly ty kolecka prehodit, ale zas tak se v tom nevyznam :mrgreen: mad na mysli nejaky presny typ toho Gmini? Ono toho je vic ne? ;) ja uz jsem uplne unavena tim hledanim…vzdycky se mi konecne neco libi a nakonec najdu nejaky na prd recenze :zed:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 20:44

@Ell-Ell no, snad budes spokojena ;) kdy ho cca zacnete zkouset? :P ono sice ted se zda stabilni, ale az tam das mrne a poroste, tak to bude asi zahul teda…ja teda to mam domu z mesta do slusnyho kopce a bydlime ve 3. patre bez vytahu, takze podvozek bych davala do sklepa a korbu sem myslela do bytu :nevim: kocarkarnu nemame…tak sem ted u toho takova rozpacita :think:

Ivuska23
Závislačka 4716 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 21:03

@Kukacka123 g-mini grand.
Přeji šťastnou volbu při výběru :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 22.03.18 21:05

@Ivuska23 diky ;) ted jsem na nej koukala a ma 2 kola nafukovaci a 2 penovy :? My chteli nafukovaci…abysme mohli do terenu a co si budeme povidat, ono kolikrat jen chodniky jsou jen tak o sobe radny teren :mrgreen: no, musime to radne omrknout a pojezdit si :mrgreen: ja mam desne nerozhodnou povahu :zed: ale diky za tip :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama