Moon Scala

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 18:12
Moon Scala

Ahoj,

máte někdo tento kočárek? Nedaří se mi příliš nacházet recenze. Jsem v kočárcích nováček a nic moc o nich nevím, ale základní požadavky máme takové, že hledáme 3-kombinaci, která se vejde do běžného panelákové výtahu, která se bude dobře skládat do auta (máme Golf Variant, takže kufr celkem velký), která nebude nějak extra těžká…Ale zároveň potřebujeme, aby kočárek zvládnul i nějaký ten terén, když půjdeme na výlet.

Jako favorita máme kočárek Moon Scala, ale raději bych našla někoho, kdo ho má a poradí. Také jsme se dívali na Britax Go Next, ale přecejenom je ještě dražší a už i Moon stojí dost, tak nevím. Levnější varianta by připadal do úvahy Babydesign Dotty, ale i když je to asi hloupý argument, přijde mi moc obyčejný, takže ty zbylé dva mě zaujali více. I když vím, že u kočárku jsou asi důležité jiné věci :D

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 22.03.18 08:45

Zkusenost s nim nemam. Ale nesla bych do penovych kolecek ;) jen muj nazor…co jsem cetla, tak se do nich dost zapichuji kaminky, ojezdi se a nejde koupit nahradni. Tez se mi libil, ale diky tomuhle jsme ho zavrhli ;) ale treba ti nekdo napise i kladny ohlas. Kocarek jako takovy - korba, sportak, vaha, skladani, to bohuzel neporadim…

Tinka277
Stálice 81 příspěvků 27.04.18 13:55
Moon Scala

Ahoj, připojuji se k dotazu na recenze. Uvítala bych i aktuálnější recenze na značku Moon obecně. Taky se nám Scala velmi líbí, ale byli jsme se na něj podívat a zdál se nám velmi nekvalitní, leckterý polský kočárek vypadá mnohem kvalitněji a odolněji. Nevím, jestli byl rozvrzaný jen proto, že byl vystavený a lidé mu dávají extrémní zátěž, ale žádný jiný takhle rozvrzaný kočárek na prodejně nebyl. Moc se nám líbí design i cena, ale bohužel nás na prodejně moc nepřesvědčil :(

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 27.04.18 14:00

Vzhledove je stejny jako…no odvozili jsme v nem obe deti a mam okno jak vykladni skrin.
Joo quinny speedy je tam jak hlubokej, tak sportak tak lze koupit autosedacku. Cena, vykon super a kolecka nafukovaci. Byl to uzasnej kocar

OlivovaOliva
Nováček 5 příspěvků 16.05.18 06:02
Za mě zatím super

Máme dvojkombinaci a jezdíme s ním od února. Občas vyrazíme i do horšího terénu - do lesa, polní a kamenité cesty a neměli jsme problém. V kolečkách se nám teda nic nezachytává. Když byl všude štěrk tak samozřejmě trochu jo, ale to by bylo podle mě stejný s jakýmikoliv kolečky. No ojeté je samozřejmě po třech měsících nemáme to napíšu tak za rok. Já kdybych měla nafukovací tak určitě každou chvíli někde visim s pichlym kolem( zkušeností z auta). Korbu má naštěstí veelikou(my totiž dcerku taky). Zkoušeli jsme víc kočárků, ale tenhle se rozhodně nejlíp skládal a rozkládal. Podvozek se bez problémů rozloží jednou rukou což je paráda. Navíc s ním děláme ohromnou parádu. Takže za mě rozhodně super koupě, neměnila bych. :srdce: :srdce: :srdce:

Malíčková
Povídálka 24 příspěvků 25.06.18 10:50

Dobrý den, jak jste se nakonec rozhodla a jste spokojená? Uvažuji nad Moon Scala 2018 nebo Cybex Priam a nemohu se rozhodnout. Děkuji za všechny informace.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.18 21:11

@Malíčková Dobrý den, nakonec máme Baby design Dotty - jsem velmi spokojená. I když je to taková střední třída - super kočárek, který nemá moc chyb, ale ani nějak extra vychytávek. Uvidíme, jak to bude se sporťákem - korbička není příliš velká, takže asi sporťák využijeme tak od 5 měsíců ..... ale zase jde do lehu a protisměru jízdy, tak super =)....... ZAKLADATELKA

Rosey.xx
Nováček 3 příspěvky 02.07.18 18:23

Ahoj, máme od února kočárek moon scala 2018, jezdí se s ním pěkně, jsme z vesnice a jezdím na nezpevněných cestách a vše bez problémů.. ale bohužel po pár měsících vybledl… Máme černý s vyšitymi kytickami a černá už je spíše fialová… Kdybych to věděla raději koupím pískový, nebo jezdím s plinou na střisce. (Ale to mě fakt nenapadlo, bohuzel.) Teď už se mi kočár vůbec nelíbí. Místo krásné cerneho mam hnusné fialovo šedý… A odchlipava se držák na tasku.. i když se mi vzhledově moc líbil, dnes už koupě docela lituji, ale to jenom z důvodu vyblednutí.

anka00
Povídálka 22 příspěvků 03.07.18 12:51

@Rosey.xx Tak zkuste kočárek reklamovat, je divné, že by po pár měsících vyblednul a to, že se vám někde odloupává, je také divné. Já osobně bych zkusila reklamaci když je na kočárek 2 roky záruka

Evik 123
Nováček 1 příspěvek 18.08.18 18:33

Recenze na kočárek Moon Scala
Tento kočárek používáme 3 měsíce. Korbicka je dostatečně dlouhá a prostorna , ale bohužel ma celkem po kratke době velkou vůli( pohyblivost) v místě upevnění k podvozku, takze se mirně pohybuje. Jinak i kdyz ma kocarek pěnová přední kolečka tak se nam do nich nic nezapichuje a to jezdime po nezpevnenych cestach celkem casto. Co se tyka skládání podvozku tak je to velmi jednoduche ale nevyhodou je otevřený spodni košík, protože pokud chcete vložit podvozek do auta na bok, tak vam z nej spousta veci vypadne (vleze se i do renault twingo). Ma velmi snadno oddelavaci kolecka coz podvozek v pripade potreby jeste hodne zmenší. Jizdni vlastnosti jsou super, je dobre ovladatelny i jednou rukou, ale pokud casto prejizdite z chodniku na chodnik tak je potreba mit hodne vysunutou rukojet, pokud je nizko, spatne se kočárek zvedá… striska na korbe je dostatecne dlouha ale pokud jedeme po slunci tak musime zakrývat malého jeste plinkou.
Na závěr bych rekla ze kocarek je pohodlny a funkční jak do mesta tak na vesnici.

Tgon
Stálice 52 příspěvků 18.08.18 18:48

Holky, nemá ještě někdo zkušenosti s tímto kočárkem ?

Rm2018
Nováček 1 příspěvek 26.08.18 08:53

Také se přidám se svou zkušenosti. Pro kocarek jsem se rozhodla co jsem ho prvně uviděla. Pořídili jsme scala coffe. Jezdíme dva měsíce. Barva zatím stále super. Jízda s nim také. Jezdíme tedy ve městě, pravda ze občas na náměstí na kočičích hlavách a to pak malý trochu poskakuje. Ale co mě dost naštvalo že cca po 5 týdnech ježdění začal dost vrzat podvozek a i po promazaní silikon sprejem vrzani neprestalo. Připadám si ze jedu s kočárem po třech dětech a ne novým :cert: . Má někdo stejný problém? V prodejně mi řekli ze jsem první, ale nedělám si iluze ze by mi to přiznali. Pokud někdo již řešil, budu rada za info. Děkuji

OlivovaOliva
Nováček 5 příspěvků 26.08.18 09:00
@Rm2018 píše:
Také se přidám se svou zkušenosti. Pro kocarek jsem se rozhodla co jsem ho prvně uviděla. Pořídili jsme scala coffe. Jezdíme dva měsíce. Barva zatím stále super. Jízda s nim také. Jezdíme tedy ve městě, pravda ze občas na náměstí na kočičích hlavách a to pak malý trochu poskakuje. Ale co mě dost naštvalo že cca po 5 týdnech ježdění začal dost vrzat podvozek a i po promazaní silikon sprejem vrzani neprestalo. Připadám si ze jedu s kočárem po třech dětech a ne novým :cert: . Má někdo stejný problém? V prodejně mi řekli ze jsem první, ale nedělám si iluze ze by mi to přiznali. Pokud někdo již řešil, budu rada za info. Děkuji

Sice jsem tu psala pochvalnou recenzi ale posledni mesic mam ten samy problem, zitra nam dorazi nahradni kocarek tak ho pujdem reklamovat. :/ taky se trochu povolily srouby a kocarek je pak nakrivo a madlo nedrzi pevne v poloze kterou sme nastavili :zed:

Káťa19
Kelišová 7382 příspěvků 20 inzerátů 01.09.18 11:22

@Rm2018 @OlivovaOliva moc by pomohlo ostatním sdílení vaší recenze i sem :kytka:

kubickovi
Povídálka 28 příspěvků 03.10.18 22:04

Ahoj. Jak jste prosím dopadly s reklamacemi děvčata? Tento kočárek se nám moc líbí a trochu mě děsí vaše špatné zkušennosti. Moc maminek jej nemá, nebo vidím inzeráty na prodej takřka po odježdění korbičky, která se mi hlavně líbí svojí velikostí. :-). Užíváte některá už i sporťáček?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >