Moon Scala

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 18:12
Moon Scala

Ahoj,

máte někdo tento kočárek? Nedaří se mi příliš nacházet recenze. Jsem v kočárcích nováček a nic moc o nich nevím, ale základní požadavky máme takové, že hledáme 3-kombinaci, která se vejde do běžného panelákové výtahu, která se bude dobře skládat do auta (máme Golf Variant, takže kufr celkem velký), která nebude nějak extra těžká…Ale zároveň potřebujeme, aby kočárek zvládnul i nějaký ten terén, když půjdeme na výlet.

Jako favorita máme kočárek Moon Scala, ale raději bych našla někoho, kdo ho má a poradí. Také jsme se dívali na Britax Go Next, ale přecejenom je ještě dražší a už i Moon stojí dost, tak nevím. Levnější varianta by připadal do úvahy Babydesign Dotty, ale i když je to asi hloupý argument, přijde mi moc obyčejný, takže ty zbylé dva mě zaujali více. I když vím, že u kočárku jsou asi důležité jiné věci :D

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 22.03.18 08:45

Zkusenost s nim nemam. Ale nesla bych do penovych kolecek ;) jen muj nazor…co jsem cetla, tak se do nich dost zapichuji kaminky, ojezdi se a nejde koupit nahradni. Tez se mi libil, ale diky tomuhle jsme ho zavrhli ;) ale treba ti nekdo napise i kladny ohlas. Kocarek jako takovy - korba, sportak, vaha, skladani, to bohuzel neporadim…

Tinka277
Stálice 67 příspěvků 27.04.18 13:55
Moon Scala

Ahoj, připojuji se k dotazu na recenze. Uvítala bych i aktuálnější recenze na značku Moon obecně. Taky se nám Scala velmi líbí, ale byli jsme se na něj podívat a zdál se nám velmi nekvalitní, leckterý polský kočárek vypadá mnohem kvalitněji a odolněji. Nevím, jestli byl rozvrzaný jen proto, že byl vystavený a lidé mu dávají extrémní zátěž, ale žádný jiný takhle rozvrzaný kočárek na prodejně nebyl. Moc se nám líbí design i cena, ale bohužel nás na prodejně moc nepřesvědčil :(

Nina Filipi
Kelišová 7298 příspěvků 27.04.18 14:00

Vzhledove je stejny jako…no odvozili jsme v nem obe deti a mam okno jak vykladni skrin.
Joo quinny speedy je tam jak hlubokej, tak sportak tak lze koupit autosedacku. Cena, vykon super a kolecka nafukovaci. Byl to uzasnej kocar

OlivovaOliva
Nováček 1 příspěvek 16.05.18 06:02
Za mě zatím super

Máme dvojkombinaci a jezdíme s ním od února. Občas vyrazíme i do horšího terénu - do lesa, polní a kamenité cesty a neměli jsme problém. V kolečkách se nám teda nic nezachytává. Když byl všude štěrk tak samozřejmě trochu jo, ale to by bylo podle mě stejný s jakýmikoliv kolečky. No ojeté je samozřejmě po třech měsících nemáme to napíšu tak za rok. Já kdybych měla nafukovací tak určitě každou chvíli někde visim s pichlym kolem( zkušeností z auta). Korbu má naštěstí veelikou(my totiž dcerku taky). Zkoušeli jsme víc kočárků, ale tenhle se rozhodně nejlíp skládal a rozkládal. Podvozek se bez problémů rozloží jednou rukou což je paráda. Navíc s ním děláme ohromnou parádu. Takže za mě rozhodně super koupě, neměnila bych. :srdce: :srdce: :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama