Reklama

Jedo trim vs. Jedo koda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AkinomB
Stálice 97 příspěvků 18.03.18 12:05
Jedo trim vs. Jedo koda

Dobry den, rozhodla jsem se pro kocarek zn. Jedo ale nemuzu se rozhodnout jaky podvozek.
Trim: plusy: vizualne hezčí výběr korby, sportovni sedacka je po bocich vymekcena, trosicku lehci, brzda u kola na boku. Minus: menší odpruzeni
Koda: plus: vetsi odpruzeni, levnejsi. Minus hnusnejsi korba s vetsim madlem, sedacka po bocich plast.

Potrebuji kocarek do mirnejsiho terenu i do mesta…casto budeme prevazet i autem. Poprvade se mi vuce líbí trim ale zvladne teren??

Mate zkusenosti s nekterym z kocarku? Nedokazu se rozhodnout…

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 18.03.18 12:25

My jsme si koupily tedka jedo bartatina je to klasicky reminkovy kocarek bydlime na vesnici takze do lesa a na polnacku idealni, navic je to takovy ten retro styl a nechtela jsem predni otocna kolecka, ale kamaradka mela trim a jezdila s nim ve meste, byla spokojena az na to ze zacal vrzat, ale jizdni vlastnosti pry dobry. Akorat ona je proste mestsky tip takze fakt jen chodniky a max kocici hlavy, nevim jestli je uplne vhodny do terenu.Me se nelibylo ze kdyz jela po kostkach kocarek moc nepruzil a dite tam nadskakovalo.Ja se hrozne tesim az zacnu jezdit s tim nasim coz bude az nekdy na zacatku leta, ale doufam ze to bude v pohode, vice mene se me tam nema co pokazit a pri nejhorsim vymenim reminek a jedu dal.

AkinomB
Stálice 97 příspěvků 19.03.18 16:39

@Kikulele díky za reakci..nemohla sem se rozhodnout a tak sem nechala poslední slovo na manželovi a jdeme do podvozku Koda…zdá se mi to odpružení lepší, tak snad poslouží…

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 19.03.18 17:27

@AkinomB neni zac, at se dobre jezdi :palec: :mavam:

Blacky7
Kecalka 450 příspěvků 03.04.18 14:10

Vlastním od listopadu Jedo Koda a už bych do něj teda nešla…

Mínusy:
Odpružení-nevím jestli to jejich odpružení všeho možného není více na škodu..Odpružené jsou zadní kola a potom je ještě odpružená taková,,tyčka" nad koly (nevím jak to vysvětlit). Jakmile se tedy o kočár trochu zapřete, tak to brutálně pruží, a kočár se vepředu hned nadzvedne. Taky když si dáte těžší nákup do košíku, tak si kočár okamžitě,,sedne". A to nemluvím o tom, jak to odpružení na tyčce vrže (nejde to ani promazat, je to uzavřený systém, tak se tam nedá dostat).

Přední kola- odaretovaná kola při každé nerovnosti,,cukají" takže když vezu kočár jednou rukou, tak se to nedá uřídit. A když oběma, tak si připadám jak opilá, jak ten kočár jezdí ze strany na stranu. Takže kola mám stále zaaretovaná, pouze v obchodě si je odaretuju, ať se mi s ním lépe manipuluje. Ale už i když je mám zaaretovaná, tak po těch pár měsících používání se mi zdají takové rozviklané, mají i mírnou osmici.

Zadní kola- na zadních kolech jde krásně vidět osmice jak Brno. V prodejně jsme to řešili, prý je to na reklamaci, ale my bysme neměli čím prcka vozit, tak jsme to neřešili. Mírná osmice je snad na každém kočáru, který jsem na prodejně odzkoušela, ale my ji máme teda celkem solidní.

Jízda- na kočičích hlavách a celkově na nerovnostech kočár hlasitě klepe, chrastí, no pomalu jsem se za něj vždy styděla, když jsem jezdila u nás po náměstí. do terénu to absolutně není-jako projet se dá, ale o komfortu se teda rozhodně bavit nedá. Jediné čím jsem neprojela byl štěrk na dětském hřišti, tam se kočár sekl a nejel.

Adaptéry na vajíčko-s těmi jsme bojovali dlouho, než jsme na prodejně s paní přišli na fígl, jak vajíčko z podvozku vycvaknout. Chce to trpělivost a správný grif, hlavně když vám ve vajíčku sedí dítě a nechcete ho vyklopit :lol:

Plusy:
Korba-krásně velká, prostorná, pěkný jednoduchý design

Výška kočáru- zvlášť pro větší rodiče

Kvůli těmto dvěma plusům a radám prodavačky jsme kočár koupili. Paní nás strašila s tím že máme zimní dítě a že bysme se do Baby Design Husky nevešli, tak jsme nakonec zvolili Kodu a prohloupili jsme. Jo a prej že je kočár vhodný do terénu :pocitac: Ale kdo to mohl vědět, když všechny kočáry na prodejně jezdí krásně, že jo? 8) Teď jsme si zakoupili Baby Jogger Summit X3, takže sporťák od Kody ani nevyužijeme, hned ten kočár prodám, jestli ho vubec někdo bude chtít. No snad s BJ budeme spokojení, nebo už opravdu nebudu věřit, že existuje pořádný kočár. ¨

Takže snad jsem někomu pomohla a kdyžtak se ptejte :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >