Mikado tessa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineBarunkaska
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 22.03.18 17:56
Mikado tessa

Dobry den, vim je to ponekud starsi verze, ale zkusim to, nema preci jenom nekdo zkusenosti s kocarkem mikado tessa chrome? Libi se mi ze je na houpavym podvozku, ale bojim se aby to nebylo zas prilis aby to pak nebylo na kazdym kaminku znat.

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.18 18:05

Netusim zkusenot nemam, kazdopadne my jsme tedka poridili kocarek kterej je houpaci klasickej na reminkach bydlime na vesnici a do lesa to bude idealni.Ten co mas vybrany ty je vlastne dost podobnej akorat je na vahadlech a ne na reminkach, me se tyhle kocarky libi nejvice ale jeste jsem s nim nejezdila zacneme nekdy z kraje prazdnin.Ale pred triceti lety jich bylo hodne reminkovych a zijeme ale zalezi na vkuse maminky kazdy preferuje neco jineho.Ne ze by se me moderni kocarky nelibily, jsou pekne ale ja j :kytka: sem spis na tu retro klasiku co se kocarku tyce.

Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 22.03.18 18:11
@Kikulele píše:
Netusim zkusenot nemam, kazdopadne my jsme tedka poridili kocarek kterej je houpaci klasickej na reminkach bydlime na vesnici a do lesa to bude idealni.Ten co mas vybrany ty je vlastne dost podobnej akorat je na vahadlech a ne na reminkach, me se tyhle kocarky libi nejvice ale jeste jsem s nim nejezdila zacneme nekdy z kraje prazdnin.Ale pred triceti lety jich bylo hodne reminkovych a zijeme ale zalezi na vkuse maminky kazdy preferuje neco jineho.Ne ze by se me moderni kocarky nelibily, jsou pekne ale ja j :kytka: sem spis na tu retro klasiku co se kocarku tyce.

A jakypak to je nazev toho vaseho kocarku jestli se mohu zeptat. Mne se prave tyhle typicky na vahadlech nebo reminkach libej ale bydlime prave taky na vesnici takze polni cesty apod. Tak abych mimco nevyhrkala. :-)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.18 18:18

@Barunkaska koupily jsme Jedo s podvozkem Bartatina alu s vekyma nafukovacima kolama. Sedacku budeme kupovat kvalitnejsi asi maxi cosi.Ale tvuj vyber je moc hezky podle fotek na googlu.Mela jsem puvodne vybrany Tako Dalga lift.Ale po vyzkouseni jsem se rozhodla pro ten Jedo. I kdyz oba co jsem mela vybrane jsou polske, ale me to nevadi je to prvni miminko tak si asi budu muset prijit na to co me i miminku bude vyhovovat.

Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 22.03.18 18:31
@Kikulele píše:
@Barunkaska koupily jsme Jedo s podvozkem Bartatina alu s vekyma nafukovacima kolama. Sedacku budeme kupovat kvalitnejsi asi maxi cosi.Ale tvuj vyber je moc hezky podle fotek na googlu.Mela jsem puvodne vybrany Tako Dalga lift.Ale po vyzkouseni jsem se rozhodla pro ten Jedo. I kdyz oba co jsem mela vybrane jsou polske, ale me to nevadi je to prvni miminko tak si asi budu muset prijit na to co me i miminku bude vyhovovat.

Ten je taky pekny. Hezci korbicky. :) Tako se mi taky libil jenze u nas z okoli maji ruzny druhy taka snad vsechny kamaradky a dalgu primo dve. Tak to jsem nechtela.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.18 19:13

@Barunkaska jj to chapu.Tak preji dobry vyber a aby se s kocarkem dobre jezdilo a hlavne zdrave miminko. :kytka:

Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 22.03.18 19:33
@Kikulele píše:
@Barunkaska jj to chapu.Tak preji dobry vyber a aby se s kocarkem dobre jezdilo a hlavne zdrave miminko. :kytka:

Dekuju… :-) snad najdu ten pravy. Mela jsem vybrany skoro az vysneny kocarek ale bohuzel ho uz stahly z prodeje. :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama