Mikado tessa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.03.18 17:56
Mikado tessa

Dobry den, vim je to ponekud starsi verze, ale zkusim to, nema preci jenom nekdo zkusenosti s kocarkem mikado tessa chrome? Libi se mi ze je na houpavym podvozku, ale bojim se aby to nebylo zas prilis aby to pak nebylo na kazdym kaminku znat.

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.03.18 18:05

Netusim zkusenot nemam, kazdopadne my jsme tedka poridili kocarek kterej je houpaci klasickej na reminkach bydlime na vesnici a do lesa to bude idealni.Ten co mas vybrany ty je vlastne dost podobnej akorat je na vahadlech a ne na reminkach, me se tyhle kocarky libi nejvice ale jeste jsem s nim nejezdila zacneme nekdy z kraje prazdnin.Ale pred triceti lety jich bylo hodne reminkovych a zijeme ale zalezi na vkuse maminky kazdy preferuje neco jineho.Ne ze by se me moderni kocarky nelibily, jsou pekne ale ja j :kytka: sem spis na tu retro klasiku co se kocarku tyce.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.03.18 18:11
@Kikulele píše:
Netusim zkusenot nemam, kazdopadne my jsme tedka poridili kocarek kterej je houpaci klasickej na reminkach bydlime na vesnici a do lesa to bude idealni.Ten co mas vybrany ty je vlastne dost podobnej akorat je na vahadlech a ne na reminkach, me se tyhle kocarky libi nejvice ale jeste jsem s nim nejezdila zacneme nekdy z kraje prazdnin.Ale pred triceti lety jich bylo hodne reminkovych a zijeme ale zalezi na vkuse maminky kazdy preferuje neco jineho.Ne ze by se me moderni kocarky nelibily, jsou pekne ale ja j :kytka: sem spis na tu retro klasiku co se kocarku tyce.

A jakypak to je nazev toho vaseho kocarku jestli se mohu zeptat. Mne se prave tyhle typicky na vahadlech nebo reminkach libej ale bydlime prave taky na vesnici takze polni cesty apod. Tak abych mimco nevyhrkala. :-)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.03.18 18:18

@Barunkaska koupily jsme Jedo s podvozkem Bartatina alu s vekyma nafukovacima kolama. Sedacku budeme kupovat kvalitnejsi asi maxi cosi.Ale tvuj vyber je moc hezky podle fotek na googlu.Mela jsem puvodne vybrany Tako Dalga lift.Ale po vyzkouseni jsem se rozhodla pro ten Jedo. I kdyz oba co jsem mela vybrane jsou polske, ale me to nevadi je to prvni miminko tak si asi budu muset prijit na to co me i miminku bude vyhovovat.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.03.18 18:31
@Kikulele píše:
@Barunkaska koupily jsme Jedo s podvozkem Bartatina alu s vekyma nafukovacima kolama. Sedacku budeme kupovat kvalitnejsi asi maxi cosi.Ale tvuj vyber je moc hezky podle fotek na googlu.Mela jsem puvodne vybrany Tako Dalga lift.Ale po vyzkouseni jsem se rozhodla pro ten Jedo. I kdyz oba co jsem mela vybrane jsou polske, ale me to nevadi je to prvni miminko tak si asi budu muset prijit na to co me i miminku bude vyhovovat.

Ten je taky pekny. Hezci korbicky. :) Tako se mi taky libil jenze u nas z okoli maji ruzny druhy taka snad vsechny kamaradky a dalgu primo dve. Tak to jsem nechtela.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.03.18 19:13

@Barunkaska jj to chapu.Tak preji dobry vyber a aby se s kocarkem dobre jezdilo a hlavne zdrave miminko. :kytka:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.03.18 19:33
@Kikulele píše:
@Barunkaska jj to chapu.Tak preji dobry vyber a aby se s kocarkem dobre jezdilo a hlavne zdrave miminko. :kytka:

Dekuju… :-) snad najdu ten pravy. Mela jsem vybrany skoro az vysneny kocarek ale bohuzel ho uz stahly z prodeje. :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >