Zvýšena teplota po očkování. Co je to EB virus?

jitul7
3.2.10 10:24

EB virus

Předem díky za každou informaci. Zkusím co nejstručněji popsat, s čímž se teď potýkáme s naším ročním Adamem. Po očkování se ho už cca tři týdny drží zvýšená teplota. Mudr tvrdí, že to bude od zubů, A. má nalité dásně. Vyšetřila A. moč, poslechla ho - několikrát - byli jsme i na komplex. vyš. krve. Krevní obraz OK, sedimentace OK, jen prý ještě počkáme (což se dozvím asi pozítří) na jedno vyš., které má vyvrátit či potvrdit EB virus v těle. Mudr mi tvrdí, že se to neléčí, prý jsou tím promořené děti hodně tak do 5ti let a „nic to neznamená“. U každého dítěte to prý má jiné příznaky. Ještě jsem se ve svém okolí nesetkala s nikým, kdo by něco takového měl (když je ta promořenost taková?!). Potkaly jste se s tím některá z mamek? Co to tedy vlastně znamená? Díky moc. jitul

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3073
3.2.10 10:30

ahoj!
já jsem vlastníkem:-)byla jsem často nemocná,měla jsem hodně sníženou imunitu, normal teplota byla 37,5.
srovnalo se to po narození syna..neboj, nic hroznýho :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jitul7
3.2.10 10:31

Ale u nás to má malej Adam, to mám teda čekat tu sníženou imunitu?

• Nahlásit
  • Citovat
456
3.2.10 10:48

Ahoj,mám to já i 3 letý syn…oba máme zvětšené uzliny,já občas zvýš. teplotu,častější nachlazení atd..opravdu kromě posílení imunity se s tím nic moc dělat nedá…papa T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jitul7
3.2.10 10:59

Díky, je nějakej dobrej způsob (potravinový doplňky, otužování?), jak u takovýho prcka posílit imunitu? Ptám se možná blbě, ale fakt si nechám ráda poradit. Samozřejmě znám ty obecný „pravdy“ o imunitě…

• Nahlásit
  • Citovat
1154
3.2.10 11:00

Zdravím!
Moje čtyřletá dcera je rovněž majitelkou EB viru. Je normálně živá, jen se jí víc chytají rýmičky. Ale krom posilování imunity se s tím nedá dělat nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jitul7
3.2.10 11:04

Čím posilujete imunitu? A je naděje, že to z těla zmizí, nebo je to věc navždy?

• Nahlásit
  • Citovat
4235
3.2.10 12:14

Jitul bohužel nezmizí, manža se s tím potýká už několik let. Chvíli dobrý, pak je zase hodně nemocnej, chztí se ho každej bacil. Což teď když Lucka chodí do školky je dost často. Co s tím nevím, otužovat, cpát vitamínama, moc se s tím fakt dělat nedá. A spousta lidí ani netuší, že EB vis¨rus má. Což je můj případ, kdyby mi nedělali různý vyšetření, kvůli potratům, tak bych ani netušila, že ho mám. protože já narozdíl od manži moc problémy nemám. Jednou za čas chytnu od Lucky rýmu.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama