Ecobec - zho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzzca
Povídálka 16 příspěvků 10.03.18 19:22
Ecobec - zho

Holky, byli jsme se synem na prvním vyšetření na alergu. Od listopadu těžké bronchitidy, je týden zdravý a 3 týdny marodí. pořád dokola. Na alergu mu brali odběry, ale výsledky teprve dostaneme. Doktor nám dal Ecobec 5O (1-0-1), užíváme třetí den a syn se ráno probudil s šílenou rýmou a kašlem. Má otázka zní…Může to být z toho Ecobecu? Máte někdo zkušenost? napadlo mě že byl zahleněný a všechno se to tím Ecobecem uvolnilo…ale není to blbost? budu ráda za vaše názory.

Reklama

Reakce:

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 10.03.18 20:24

Podle mě to není z Ecobacku. Dcera ho má také stovkový. A jsou to kortikoidy, potřebují trochu delší čas aby začali účinkovat. Proto se třeba při akutní bronchitidě dává ještě Ventolin, Ventolin je akutní pomoc, Ecoback spíš prevence a takové pomalejší léčení.
Jinak ale my ho stříkáme už jen když je to fakt nutné. Jeden čas jsme stříkali nonstop a na nemocnost to vůbec žádný vliv nemělo :-(. Do teď je na tom každou zimu obdobně jako váš syn. Tak tři dny ve školce, dva týdny doma a pořád dokola :-(

zuzzca
Povídálka 16 příspěvků 11.03.18 11:39

Děkuji, Ventolin teď dávám, připadá mi že se to trošku lepší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama