Opakovaná nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stromyvdali
Povídálka 50 příspěvků 09.03.18 21:22
Opakovaná nemoc

Prosím o radu nebo zkušenost. Syn (8let), v podstatě od 2.2.nemocný. Nejprve jedenkrát zvracel, bez teploty, únava dva dny, pak celý den úplně zdravé dítě, další den horečky kolem 38,5, čtyři dny, crp negativní, viróza dle mudr.. Potom týden ok, bez teplot, pouze kašel, nijak šílený. Byl dva dny ve škole a opět jedenkrát zvracení, únava, teplota kolem 37,5, dva dny, pak tři dny zcela ok, jedl, pil, bez teplot, najednou znova, jedenkrát zvracení, teplota kolem 37,5. Crp 12, krev odebraná, ok, moč odebraná ok (pouze mírná bílkovina, moc nepil).Za tři dny ok. Minulý týden byl celý ok, doma, tento týden ve škole ok a nyní opět lehl, že je unavený, chvíli se potí, chvíli je mu zima, nechutenství, zatím bez teplot, prostě to není moje zlobivé dítě. Co s tím? Nebyl nemocný skoro rok, kromě jedné dvoudenní virózy v říjnu. Ve školce měl opakovaně angíny, ale ty se nám podařilo nakonec „zabít“ hlívou a lichořeřišnicí. Nyní bere hlívu s rakytníkem, občas céčko a lichořeřišnici jsem tento týden zaměnila za echinaceu.
Co je to sakra za neřáda? Jsem dost bezradná. Děkuji.

Reakce:
reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 09.03.18 22:38

My to takhle máme asi už dva měsíce. Já a dvě děti. Taky nevim, co s tím. Čekám, že se to s jarem zlepší. Prostě teď litá spousta bacilů a člověk, jak třeba není úplně doléčený, tak zas něco chytí. Co mu třeba dát na noc paralen nebo acylpyrin, aby se vypotil? Mě to teď pomohlo.

Verun83
Echt Kelišová 8869 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 08:58

Nasadila bych jeste decko a probiotika. No a nechat ho dolecit. My se v tom placame od pulky ledna. Ted je to nejak zakerny. Taky se upinam na jaro

Verun83
Echt Kelišová 8869 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 08:59

A mozna zkusit grapefruit tinkturu, treba od podhorny. Ta je na viry i bakterie

stromyvdali
Povídálka 50 příspěvků 10.03.18 09:42

Díky, čekám co z toho bude. Už jsem si nějak zvykla, že je ok, že školkové týden doma, týden ve školce máme za sebou. A teď jsem z toho jak opařená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >