Reklama

Opakovaná nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stromyvdali
Povídálka 50 příspěvků 09.03.18 21:22
Opakovaná nemoc

Prosím o radu nebo zkušenost. Syn (8let), v podstatě od 2.2.nemocný. Nejprve jedenkrát zvracel, bez teploty, únava dva dny, pak celý den úplně zdravé dítě, další den horečky kolem 38,5, čtyři dny, crp negativní, viróza dle mudr.. Potom týden ok, bez teplot, pouze kašel, nijak šílený. Byl dva dny ve škole a opět jedenkrát zvracení, únava, teplota kolem 37,5, dva dny, pak tři dny zcela ok, jedl, pil, bez teplot, najednou znova, jedenkrát zvracení, teplota kolem 37,5. Crp 12, krev odebraná, ok, moč odebraná ok (pouze mírná bílkovina, moc nepil).Za tři dny ok. Minulý týden byl celý ok, doma, tento týden ve škole ok a nyní opět lehl, že je unavený, chvíli se potí, chvíli je mu zima, nechutenství, zatím bez teplot, prostě to není moje zlobivé dítě. Co s tím? Nebyl nemocný skoro rok, kromě jedné dvoudenní virózy v říjnu. Ve školce měl opakovaně angíny, ale ty se nám podařilo nakonec „zabít“ hlívou a lichořeřišnicí. Nyní bere hlívu s rakytníkem, občas céčko a lichořeřišnici jsem tento týden zaměnila za echinaceu.
Co je to sakra za neřáda? Jsem dost bezradná. Děkuji.

Reklama

Reakce:

reny14
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 09.03.18 22:38

My to takhle máme asi už dva měsíce. Já a dvě děti. Taky nevim, co s tím. Čekám, že se to s jarem zlepší. Prostě teď litá spousta bacilů a člověk, jak třeba není úplně doléčený, tak zas něco chytí. Co mu třeba dát na noc paralen nebo acylpyrin, aby se vypotil? Mě to teď pomohlo.

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 08:58

Nasadila bych jeste decko a probiotika. No a nechat ho dolecit. My se v tom placame od pulky ledna. Ted je to nejak zakerny. Taky se upinam na jaro

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 08:59

A mozna zkusit grapefruit tinkturu, treba od podhorny. Ta je na viry i bakterie

stromyvdali
Povídálka 50 příspěvků 10.03.18 09:42

Díky, čekám co z toho bude. Už jsem si nějak zvykla, že je ok, že školkové týden doma, týden ve školce máme za sebou. A teď jsem z toho jak opařená.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama