Nemůže chodit po chřipce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 15:46
Nemůže chodit po chřipce

Dobrý den maminky. Nemáte některá zkušenosti s tím že by vaše ratolest po chřipce z ničeho nic přestalo stát na jedné noze?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Timura
Kecalka 430 příspěvků 08.03.18 15:48

Nemohl by to být zánět kycelniho kloubu? Má bolesti?

vertunka
Závislačka 4818 příspěvků 08.03.18 15:48

Nase mala se takhle po angine a po nestovicich nemohla postavit na nohy. Udelaly se ji takovy fleky od kolen dolu. Zaver - erythema nodosum. Velice vazna nemoc.

Bábrdl
Generální žvanilka 22759 příspěvků 08.03.18 15:50
@pajaaja píše:
Dobrý den maminky. Nemáte některá zkušenosti s tím že by vaše ratolest po chřipce z ničeho nic přestalo stát na jedné noze?

Doktor.
K Doktorovi POKAŽDÉ, když někdo nemůže chodit.

Může to být třeba GB sydrom
https://www.novinky.cz/…-chodit.html
 http://www.priznaky-projevy.cz/…evy-symptomy

mroe
Neúnavná pisatelka 15312 příspěvků 08.03.18 15:53

Na nachlazeni u deti pomerne často naseda zanet kyc. kloubu. Zajdi s nim na detskou chirurgii nebo ortopedii. Leci se to klidem na luzku a vyssimi davkami Ibalginu, nekdy se to vraci.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 16:30

U doktorky jsme byly u naší má ležet a dávat mu i Balvín v pondělí na kontrolu když to nepotěší tak nás pošle na ortopedie prý to může být v kyčlí ale ukazuje mi na stehýnko že ho bolí

Timura
Kecalka 430 příspěvků 08.03.18 16:38

Syn taky ukazoval na stehno. Původně jsem si myslela, že jsou to jenom růstové bolesti, ale nenechal na sebe ani sáhnout. Na sonu potvrdili výpotek.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 17:03

Co je vypotek?

Timura
Kecalka 430 příspěvků 08.03.18 17:06

Výpotek je nashromážděná tekutina v kloubním pouzdru a okolí.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 17:18

Ahoj děkuji tak nevím mám sním někam ještě je tu nebo mám počkat do pondělí. Jsem na vážkách je v klidu leží ale ibalgin mu nedávám když mi nebřečí že ho to bolí.

lolink
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 08.03.18 17:50

@pajaaja ibalgin neni jen na bolest, ale i proti zanetu…

EvaG
Extra třída :D 10806 příspěvků 08.03.18 18:02

Ahoj malej taky od pondělí má chřipku a ted sel na záchod a ze ho boli obě nožičky a sel tak prkene ze ho boli lytka

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 08.03.18 18:17

Jaký je rozdíl mezi ibalgin sirupem, paralenem, sirupem a nurofenem

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 08.03.18 18:24

Ibalgin sirup a Nurofen sirup obsahují stejnou účinnou látku - ibuprofenum.
Panadol sirup (nebo Paralen) obsahuje účinnou látku paracetamol.

@pajaaja píše:
Jaký je rozdíl mezi ibalgin sirupem, paralenem, sirupem a nurofenem
Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 08.03.18 19:05
@EvaG píše:
Ahoj malej taky od pondělí má chřipku a ted sel na záchod a ze ho boli obě nožičky a sel tak prkene ze ho boli lytka

Nas malej ma chripku a to same s lytky. Co to je zas za epidemii? :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Zdrcující kritika Vémoly: Fejkový zápasník, vybírá si slabé soupeře, říká trenér MMA

Jsem česká jednička! Tuto větu donekonečna opakuje nejslavnější tuzemský MMA... číst dále >