Potvrzení od lékaře pro školu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
skotik
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.03.18 08:39
potvrzení od lékaře pro školu

Ahoj,
potřebovala bych radu :-)
Syn má jet v neděli na lyžák a od středy má teploty + huhňá.
Mám podezření na angínu, takže dnes ho beru k lékařce.
Protože si už teď myslím, že nebude schopný lyžák albsolvovat, potřebuji nějaké potvrzení, že se ho nemůže zúčastnit, aby nám vrátili peníze.
píše doktorka potvrzení sama nebo si to mám napsat na PC a dát jí to akorát podepsat?
Případně je nějaký formulář, že se dítě nemůže zúčastnit akce z důvodu nemoci?
Předem dík za info, Klára

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tapa
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 09.03.18 08:43

@skotik Mně ho pro dceru napsala sama.

alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 09.03.18 09:18
@skotik píše:
Ahoj,
potřebovala bych radu :-)
Syn má jet v neděli na lyžák a od středy má teploty + huhňá.
Mám podezření na angínu, takže dnes ho beru k lékařce.
Protože si už teď myslím, že nebude schopný lyžák albsolvovat, potřebuji nějaké potvrzení, že se ho nemůže zúčastnit, aby nám vrátili peníze.
píše doktorka potvrzení sama nebo si to mám napsat na PC a dát jí to akorát podepsat?
Případně je nějaký formulář, že se dítě nemůže zúčastnit akce z důvodu nemoci?
Předem dík za info, Klára

Informovala jsem o nemoci třídní telefonicky ráno před odjezdem a omluvenku z důvodu nemoci jsem synovi napsala do žákovské sama (datum od kdy do kdy nemoc + podpis). U nás dítě školou povinné omlouvá rodič, pokud nemoc netrvá déle než 5 pracovních dnů (syn onemocněl až o víkendu těsně před odjezdem).
Nicméně v případě delší nepřítomnosti jsem lékařce jen dala žákovskou knížku otevřenou na straně omluvenek, ona tam pleskla razítko a podpis, a já jsem tam jen potom doplnila datum od kdy do kdy a do zdůvodnění jsem napsala slovo NEMOC.

Příspěvek upraven 09.03.18 v 09:21

skotik
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.03.18 09:20

Já to právě potřebuju od lékaře, aby nám vrátili peníze. Jedou v neděli, takže by s vrácením neměl být problém, ale určitě budou chtít potvrzení od lékaře.
Minulý týden, jsem sháněla narychlo posudek, že jet může a teď zas potřebuji potvrzení, že jet nemůže :roll: :lol:
 K.

alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 09.03.18 09:27
@skotik píše:
Já to právě potřebuju od lékaře, aby nám vrátili peníze. Jedou v neděli, takže by s vrácením neměl být problém, ale určitě budou chtít potvrzení od lékaře.
Minulý týden, jsem sháněla narychlo posudek, že jet může a teď zas potřebuji potvrzení, že jet nemůže :roll: :lol:
K.

Mně peníze vrátili i bez potvrzení od lékaře. A když budete mít razítko od lékaře na omluvném listu v žákovské knížce, tak by to mělo jako potvrzení bohatě stačit. :nevim:

skotik
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.03.18 09:37
@alifie píše:
Mně peníze vrátili i bez potvrzení od lékaře. A když budete mít razítko od lékaře na omluvném listu v žákovské knížce, tak by to mělo jako potvrzení bohatě stačit. :nevim:

9ky za info. Přeci jen je to poměrně vysoká částka… :?
 K.

Tapa
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 09.03.18 10:08

@skotik Já bych si ho nechala raději i napsat, za to nic nedáš a budeš mít jistotu.

alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 09.03.18 10:59
@Tapa píše:
@skotik Já bych si ho nechala raději i napsat, za to nic nedáš a budeš mít jistotu.

Zeptala bych se třídní učitelky (nebo telefonicky v kanceláři školy) jestli stačí potvrzení v žákovské nebo jestli je potřeba samostatné povrzení na papíře. Jsem líná tvořit cokoli navíc a většinou se při dotaze ukáže, že žádné „navíc“ není potřeba. :nevim:
Kromě toho, papír od doktora lze sehnat i zpětně na základě dokumentace, kterou vede lékař (samozřejmě jen pokud člověk šel v době nemoci k lékaři). :nevim:

mroe
Extra třída :D 14561 příspěvků 09.03.18 11:04

Ja bych zavolala do skoly, co je ke stornu potřeba a nechala si event. potvrzeni od lekare, pokud bude potřeba, vystavit a vyvedla si ho, az pujdete na kontrolu. Lekar bude mit cas ho napsat a lze klidne napsat i dodatecne.

MMCH dcera jede také v nedeli na lyzak, nejsou spoluzaci? ;) No asi nejsou…

Tapa
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 09.03.18 11:27

@alifie Psala,že jde stejně dnes se synem k té lékařce. Pro mě by zas navíc bylo nahánět po telefonu učitelku :nevim:

mroe
Extra třída :D 14561 příspěvků 09.03.18 11:46
@Tapa píše:
@alifie Psala,že jde stejně dnes se synem k té lékařce. Pro mě by zas navíc bylo nahánět po telefonu učitelku :nevim:

Ale pokud bude resit storno, stejne bude muset nejspis skolu kontaktovat, pokud to mají pojistene hromadne.

alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 09.03.18 12:03
@Tapa píše:
@alifie Psala,že jde stejně dnes se synem k té lékařce. Pro mě by zas navíc bylo nahánět po telefonu učitelku :nevim:

Telefonát do kanceláře školy zabere 4 minuty - to když se dovolám až napotřetí (ale většinou se dovolám napoprvé). Kdežto když tvořím dvouřádkové potvrzení, tak to patlu dvacet minut, protože mi to pořád připadá nedokonale formulované, pak ještě při tisku zlikviduji minimálně 6 papírů (tisknu to s kopií a pokaždé tam jsou tam nějaké chybky, které jsem přehlédla). A to je optimistický odhad času a spotřeby materiálu. Když z nervozity provedu nějakou botu (posypu sebe i tiskárnu tonererem :zed: ),…
Takže od jisté doby volím telefonát a zpravidla si ušetřím minimálně 20 minut práce a stresu z tvorby textu. :nevim:

Tapa
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 09.03.18 12:06

@mroe Máš pravdu, zavolat tam musí. V neděli už odjíždějí.

Tapa
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 09.03.18 12:08

@alifie Jak jsem psala, lékařka mi ho vystavila sama. Vešlo se to do dvou vět a vytisklé ho měla za minutku.

alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 09.03.18 13:01
@Tapa píše:
@alifie Jak jsem psala, lékařka mi ho vystavila sama. Vešlo se to do dvou vět a vytisklé ho měla za minutku.

Dokonale vybavená lékařka. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >