Effaclar duo na akné - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 67 příspěvků 14.01.19 21:20
Effaclar duo na akné

Holky, kluci, asi 3 den pouzivam tento krem, a myslím, ze už jsem to tu někde psala docela mě štípe, dnes jsem ho nedala na cely oblicej ale jen na zacervenala místa a už tolik neštipe..ale zpět k dotazu..chci se zeptat zda někomu opravdu zabral na fleky a jizvicky po akné, třeba zda mu to postupem užívání zesvetlilo a vymizelo? Nebo si to patlám na můj citlivý oblicej zbytečně :D jo a myslíte, ze vadí, ze to budu používat rano i vecer?

Reakce:
Verýs4
Povídálka 19 příspěvků 14.01.19 21:28

Mě neštípal, ale používala jsem celou tu jejich řadu a musím tedy říct, že mi konečně něco po cca 8 letech pomohlo.

Teri18
Stálice 67 příspěvků 14.01.19 21:31

@Verýs4 jakoze úplně celou? nebo jaké přesně produkty? já mám od kožního differine krem napsaný, pouzivam 3 mesic, nezabral, ale spis teď řeším ty fleky a zarudlou plet a nechci neustále vyhazovat peníze za produkty které nemají žádný vysledek

Verýs4
Povídálka 19 příspěvků 14.01.19 21:41

Používám z tý řady Effaclar čístící gel, pleťovou vodu, ten duo krem na celý obličej a když se udělá pupínek tak korekční krém. Měla jsem takové ty šedé jizvičky a hodně pupínků a spravilo se mi to. Ale hledala jsem fakt dlouho, co by mi mohlo vyhovovat. Differine krem neznam, od kožní mi nikdy nic extra nepomohlo. Snad jenom Skinoren mi jednu dobu pomahal.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >