Svědivá pokožka hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mon222
Stálice 63 příspěvků 12.01.19 18:43
svědivá pokožka hlavy

Ahoj lidi, prosím neměl někdo, že po umytí vlasů začne svědit hlava a padat takový kousky do vlasů? Nikdy jsem takový problém neměla až teď. Nevím jestli to je tou zimou nebo čím. Zkoušela jsem už 2 šampony z lékárny a nic. Prostě po umytí mě začne svědit hlava třeba za 5 hodin a mám tam takový kousky jakoby lupy… Díky za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 6261 příspěvků 12.01.19 18:50

Pokud nezabírají šampony z lékárny, zajděte na kožní.

mon222
Stálice 63 příspěvků 12.01.19 18:51

zajdu si na kožní no. jen jsem chtěla zkusit jestli to neměl někdo taky a co pomohlo :-)

vendulaaa
Závislačka 4909 příspěvků 12.01.19 19:02

A normální šampon proti lupům máš?

mon222
Stálice 63 příspěvků 12.01.19 19:04

jako já si právě nemyslím že mám lupy, mě po šamponu nějakým začne svědit hlava třeba po 4 hodinách a začnu si to škrabat a mám tam takový spís kousky té pokožky nebo jak to říct.. nikdy dřív jsem to neměla až ted posledních 14dní cca

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23073 příspěvků 12.01.19 19:23

@mon222 zkus vynechat šampony úplně, použij maximalně sodu.

Karolinka99
Povídálka 28 příspěvků 12.01.19 19:41
@mon222 píše:
jako já si právě nemyslím že mám lupy, mě po šamponu nějakým začne svědit hlava třeba po 4 hodinách a začnu si to škrabat a mám tam takový spís kousky té pokožky nebo jak to říct.. nikdy dřív jsem to neměla až ted posledních 14dní cca

to je normalni musis si to poradne proskrabat, tim se ti prokrvi vlasove korinky a vlasky lepe porostou. Dnes sveddi vlasy kazdeho. kup si skrabatko, nebo se proste vklidu poradne skrabej. Zkus si neoplachovat vlasy od samponu. Sampon ti vytvori ochrannou krustu na pokozce a svedivost by mela polevit. Nebo si myj vlasy v rozslehanych vejcich, to take pomaha a budou se ti hezky lesknout

Lenka_Hal
Kelišová 6992 příspěvků 12.01.19 19:44

Ja to tak mivam v zime, kvuli typu topeni, desne vysusuje. Zvlhcuj sebe (hodne pij) i vzduch (zvlhcovac). Typy samponu ani moc nemenim, mam stejne ten co odstarnuje chlor po plavani, to by bylo snad jeste horsi :think:

mon222
Stálice 63 příspěvků 12.01.19 19:44

@Karolinka99 právě , že mě nikdy hlava nesvědila tak, abych si to musela tolik škrábat. to by mi nevadilo,ale tím jak si to rozškrábu ,tak mám takový kousíčky pak ve vlasech

Lenka_Hal
Kelišová 6992 příspěvků 12.01.19 19:51

Certla jsem, ze pomaha ocet, trochu naredit a proplachnout po samponu…sampon bych si teda ve vlasech nenechavala.

LennkaK.
Kecalka 223 příspěvků 12.01.19 19:52

Měla jsem podobný problém, hlavně nebo víc teda v zimě, když člověk nosí čepici apod.
Vystřídala jsem kupu šampónů, nakonec zvítězil Eucerin-gel. šampon, po něm mě ta hlava přestala svědit. Pak jsem byla na kožním a tam mi dr. napsal Belosalic roztok (voda) + mast,
ten roztok se nakape a rozmasíruje do vlasů - nezanechává to žádný „stopy“,je to fakt vodička a pak mi ještě poradil tu mast a ta se natírá jakoby u tý přechodový části na hlavě, než začnou vlasy :-), tím se na kůže promastí, zklidní a nesvědí a nic se z kůže už potom neodlupuje a nepadá z vlasů. :palec:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 16126 příspěvků 12.01.19 19:54
@Karolinka99 píše:
to je normalni musis si to poradne proskrabat, tim se ti prokrvi vlasove korinky a vlasky lepe porostou. Dnes sveddi vlasy kazdeho. kup si skrabatko, nebo se proste vklidu poradne skrabej. Zkus si neoplachovat vlasy od samponu. Sampon ti vytvori ochrannou krustu na pokozce a svedivost by mela polevit. Nebo si myj vlasy v rozslehanych vejcich, to take pomaha a budou se ti hezky lesknout

Neoplachovat šampon?

mon222
Stálice 63 příspěvků 12.01.19 19:58

@LennkaK. zkusím si zajít taky na kožní tenhle týden, protože to je hrozný :-D nikdy jsme tenhle problém neměla a myslím si, že to má taky z té zimy ale uvidím co mi na to řekne už mě nebaví si každou chvíli kupovat nějaké šampony

Ou
Kelišová 6261 příspěvků 12.01.19 19:59
@mon222 píše:
jako já si právě nemyslím že mám lupy, mě po šamponu nějakým začne svědit hlava třeba po 4 hodinách a začnu si to škrabat a mám tam takový spís kousky té pokožky nebo jak to říct.. nikdy dřív jsem to neměla až ted posledních 14dní cca

Máš z nějakého důvodu zanícenou pokožku hlavy. Z jakého důvodu ti neřekne internet, ale kožní. Stejně tak ti řekne co s tím. Když na to začneš patlat něco, co najdeš na internetu, budeš jen zvyšovat podráždění.

mon222
Stálice 63 příspěvků 12.01.19 20:23

@Ou na kožní si zajdu přes týden. Díky za radu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >