Egypt nebo Tunisko v lednu?

8
9.1.07 22:10

Egypt nebo Tunisko v lednu?

Potřebuji poradit, kde si odpočinout v teple se třemi dětmi, ve věku 2, 4 a 35 8O let. Máte někdo zkučenost s Egyptem nebo Tuniskem v lednu :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.1.07 15:39

Ahoj Kikimo, sice jsem v lednu v Egyptě ani v Tunisku nebyla, myslím, že v lednu je tam ještě docela zima. Aktuální teploty vzduchu v Tunisu jsou kolem 18°C a v Egyptě kolem 20°C.

My s přítelem plánujem dovolenou na duben buď do Egypta a nebo na Kanáry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.1.07 21:32

Děkuji za odpověď, aktuální teploty v Hurghádě jsou 24 stupňů, ale nevím si rady s větrem. Někde jsem četla že tam nepříjemně fouká. A to je to co potřebuji zjistit. Jestli se v tom větru dá koupat (v bazénu, má vyhřívanou část). No prostě děti jsou ještě malé a choulostivé.
I když prozatím mám po problému. Ráno jsem byla rozhodnutá jít do banky zaplatit zájezd a jela jsem místo toho se synem k zubaři.
No jo, člověk míní a děti mění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
10.1.07 23:06

Ahoj kikimo,
my jsme byli v Egyptě v dubnu a musím říct,že v moři se opravdu moc koupat nedalo. Fouká tam silný vítr téměř po celý rok, v srpnu je příjemný ale v tom dubnu byl opravdu chladný. Večer se u bazénu dalo sedět pouze ve svetru. Nakonec jsem litovala,že jsem si jich nevzala víc :? Příští rok to plánujeme raději na květen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.1.07 23:17

Ahoj Evčo,
moc děkuji za osobní zkušenost.
My jsme byli (jen sami dva) v listopadu v Sharm El Sheikhu, bylo to super a ráda bych, aby jsme jeli všichni, ale ceny pro 4 jsou už „zajímavé“, a právě nyní jsou relativně výhodné. Moc bych potřebovala teloučko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama